Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem növök?

Miért nem növök?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Kb 60 kg voltam 1-1,5 hónapja. Most 61,5 vagyok. Ennyi idő alatt ez nagyon kevés pedig kreatint és tömegnövelőt is szedek. 1-2 kihagyással ugyan, de azóta napi fél kg csirkemellet eszek igaz csak kevés rizzsel, mert annyit már nem bírok belapátolni. A kondit heti 3x nyomom és keményen. Alvásom sajnos változatos.. Van hogy 10 de van hogy 3 órát tudok aludni.. Az a kérdés hogy mit basztam el hogy nem mutat többet a mérleg?

#testépítés #gyúrást
2016. nov. 21. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy és csak izomból híznál akkor ez pont jó lenne, de elnézve hogy nincs rendes étrended ez valószínűtlen. Tömegnövelőt nyugodtan felejtsd el, csinálj rendes étrendet, legyen elég ch meg zsír benne. Alvással ha nem bírsz mit csinálni akkor ez van, de nem fogja teljes mértékben odavágni a fejlődésed ha átlagba tudsz aludni 6-7 órákat.
2016. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kiszamoltad a makrokat az etrendedben? Kb 2 g/kg feherje, 5-6 g/kg szenhidrat es 1g/kg zsirt kell bevinned a tomegnovelesnel. Valamelyik nincs meg, gyanitom a szenhidrat. Azert nem fejlodsz.
2016. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát kezdhetnénk a tömegnövelővel, a csirke rizzsel, az alvással, de 1 hónap alatt 1kg a normális ne várj többet, viszont 2gr fehérje 1 gr zsír 4-5 gr ch ezzel kezd zsírt és ch-t neked kell belőnöd azután hogy a szervezeted hogy reagál, étrend legyen rendben, nem kell napi fél csirkemell más étel is van a világban, lehet növelni kéne zsírbevitelt pl., de a tömegnövelőt felejtsd el egy életre kérlek.
2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

lehet, hogy hülyeség de ha pl csak fehérjét ennék, akkor nem CSAK az izmom nőne, és ahogyan nő az izom úgy szákásodnék közben?

egyébként alapoknál vannak a gondok mert riszt sem tudok főzni és szar az íze persze és így nem nagyon eszek belőle de ha azt mondjátok több rizst akkor úgy lesz

egyébként 1kg/hónap az normális? hát..

2016. nov. 21. 20:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen normális. Foleg kezdokent. Az egy evben 12 kg. Az elejen gyorsan fejlodsz, aztan sajnos lassul a folyamat.
2016. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem a csodát várom, de helyes étrend mellé nem gyorsítana a folyamaton egy tömegnövelő? edzés után szoktam csak inni tehát heti 3x. a zacsin az van hogy napi 2x kéne
2016. nov. 21. 20:58
 7/18 A kérdező kommentje:
csak hát arra nincs már annyi pénzem
2016. nov. 21. 20:59
 8/18 anonim ***** válasza:
ha nem szereted a rizst, ne egyed, krumpli, tk tészta, zab, édesburgonya, bulgur, kuszkusz... a lista végtelen amiből be tudod vinni a megfelelő ch mennyiséget. Ha nem szereted az étrendet nem is fogod hosszútávon követni, és feladod elég hamar. Amugy a fehérje kell az izmoknak, a megfelelő ch a regenerálódáshoz, meg energiának , a zsír a hormon-háztartáshoz, a mikró-tápanyagok a különböző szervek működéséhez, változatos étrend kell, csak akkor lesz fejlődés hosszú távon. tömegnövelőt még mindig messziről kerüld, cukrozott sz*r ami még drága is
2016. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kcal kell. Nemmuszáj rizst,egyél "szemetet" is. fehérje legyen meg közel 2g/tskg és sok kcal.
2016. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az előbb ráálltam a mérlegre és 60 at sem értem el, azt hittem a földhöz kúrom. mi a gond? megvan az étrend 2 helyett 3g/kg fehérjét eszek már 1 hónapja eszek zsírt meg rizst is amennyit csak tudok. akkor miért tartok ugyan ott? ilyen szar lenne a genetikám?
2016. nov. 22. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!