Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy baj, ha az ICF 5x5-ben a...

Nagy baj, ha az ICF 5x5-ben a guggolást kiváltom lábtolóra?

Figyelt kérdés
Nagyon nincs ínyemre, mert guggolással lenne az igazi, de már egy ideje próbálok megtanulni guggolni, de egyszerűen nem tudok rendes mélységbe lemenni. Ma is 10 perc lassú aerob után nyújtógyakorlatokat csináltam vagy 15-20 percig, és még így sem ment rendesen. Meg tudnám tanulni valahogy? Ha igen, milyen módszerrel?

2016. nov. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas nagy baj
2016. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Powerbuilderes gyerek videóit nézegesd
2016. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból túl intenzív heti 3x guggolni 5x5 ismétlésekkel, fokozatosan növelt súlyokkal (miközben felsőtestre jóval kevesebbet edzel), nekem nem jött be ez a program, csak stagnálást és motivációhiányt okozott, miközben egy-egy edzés 2 órán át is eltartott.


De a kérdésre visszatérve, Youtube-on vannak nagyon jó oktatóvideók, pl. Alan Thrall videói, azokból mindent meg lehet tanulni, persze gyakorolni is kell. Powerbuilderes csoportba is feltölthetsz magadról guggolós videót, ahol a többiek kielemzik és tanácsokat adnak.

2016. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem edz kevesebbet felsőtestre.A lábad a tested fele.Ez egy kezdő edzésterv.Kezdőknek nem intenzív.Majd ha elég nagyok lesznek a súlyol,hohy ne tudjon regenerálódni,elég lesz 2 guggolás
2016. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon kis súlyoknál is már stagnálni kezdtem, pedig nem voltam kalóriadeficitben sem (csak épp hasra híztam leginkább izom helyett), szóval nekem nem vált be az ICF. Most a Greyskull LP programot próbálom ki, hátha az jobban beválik.
2016. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!