Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitas kerdes?

Szalkasitas kerdes?

Figyelt kérdés
112 kg vagyok es fogyni akarok. Viszont a kiszamolt makroimat anyagilag keptelen lennek tartani. 224 g feherjet kene ennem, ami kb 1 kg csirkemell naponta. Nem sajnalnek ennyit rakolteni de nincs ennyi penzem. Mit tegyek? Ne szamoljak amig ne erek el egy anyagilag megfizetheto sulyt? Vagy mas aki ekkorara hizott hogy csinalja?
2016. nov. 24. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 112kg-ból le kéne matekozni a testzsírodat. Ha az pl 30% akkor ez már elég szépen megkarcsúsítja a fehérje mennyiséget. Érdemes lehet kiegészíteni az étrendet valamilyen proteines táplálékkiegészítővel. Legextrémebb esetben abból fedezheted a fehérjebeviteled 40%-át. Ki lehet egészíteni olcsóbb fehérje forrásokkal mint pl tojás, csirkecomb stb.
2016. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
40% folott van a testzsirom 41 vagy 42 nem emlekszem pontosan. Koszonom a tippet!
2016. nov. 24. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezdésnek 170g fehérje bőven elég lesz.
2016. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első mindent leírt. A hájnak nem kell fehérje s valóban vannak olcsóbb források. Nekem a házi tojás nem olcsóbb fehérje, mint a csirkemell, viszont rengeteg zsírt és szinte mindenféle tápanyagot ad, sokoldalú, gyors, jobb. Igen olcsó étrend jön össze vele.

Ekkora sosem voltam, de ugyanúgy kell enned, mintha kisebbként szálkásítanál, csak kicsit több kalóriával. Kalóriát nevetségesen olcsó bevinni, a szükséges tápanyagok, főleg a fehérje a drágább. De azon nem változtat némi háj.

2016. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem akarok f*sszopo lenni, de meghizni sem volt olcsó.

De amúgy a testedre ne sajnáld a pénzed, benne élsz !

2016. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem volt olcso meghizni, de azota valtoztak az anyagiak. A kajan kivul a rezsire, a tomegkozlekedesre, az internetre es a kondiberletre koltok. Nem sajnalom magamra a penzt.


Tehat ha jol ertem a zsirt ki kell vonni a testtomegbol es ugy szamolni a makrot? (Az en esetemben)

2016. nov. 24. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a fehérjét azt úgy számold de pl a szénhidrátot azt saját magadon kéne kitapasztalnod hogy mi az a mennyiség ami mellett nem vagy éhes és van energiád kivitelezni a súlyzós valamint kardió edzést. Számold ki az alapanyagcseréd. Ha alá lősz 200-250kcal-val már fogyni fogsz.
2016. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagxon sokat segitett!
2016. nov. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!