Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 2 meter magas emberen...

Egy 2 meter magas emberen jobban elolszlik az izom, mint egy atlagos magassagun?

Figyelt kérdés

Ilyen magassaggal mik a lehetosegeim naturalban? Ugy ertem, hogy eloszlik, hogy mivel ilyen magas vagyok pl. 10 kg tulsuly kb elvesz rajtam. Az izommal is ez a helyzet? Vagy nezhetek ki ugyanigy mint a maximumot elert natural testepitok, csak magasabban? Remelem ertitek mit kerdezek.


Koszonom a valaszokat!


2016. nov. 27. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Testépítés nem a magasok sportja. Ez hátrányos.
2016. nov. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mekkora kib..szas :(
2016. nov. 27. 01:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Az sem jó ha túl magas ,az sem jó ha túl alacsony vagy. A Mr. Olympiát nem fogod megnyerni,de attól még összehozhadsz egy jó formát.
2016. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen sokkal kevésbbé látszol izmosnak,mint aki normál vagy alacsonyabb. De erős attól még lehetsz hogy nincs annyira kidolgozva a tested.
2016. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2! Ha nem gond, tudnal mutatni egy valoban natural format, amit ilyen testmagassaggal osszehozhatnek? Tudom, hogy sok mulik a genetikan, csak azert, hogy nagyjabol lassam. Megkoszonnem.
2016. nov. 27. 06:37
 6/9 A kérdező kommentje:
3! Na igen, csak nalam az utobbi lett volna a cel.
2016. nov. 27. 06:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a naturál határa mondjuk egy 43-as felkar keresztmetszet, akkor neked is 43-as lesz. Csakhogy, egy 60 centi hosszú karon egy 43-as bicepsz nagyobbnak hat, mint egy 70 centisen. Ugye az arányok.. Nem mindegy,hogy 170 centi vagy vagy 200, mert míg az egyiken alig látszik valami, a másiknak ugyan az magához képest már elég döfi.


Viszont szerintem elég hülyén fest egy marha magas, vékonyka tag. Szóval ha nem vagy husi, akkor erősen javasolt a kondi.

2016. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 méter magasan is lehetsz izmos

Ugyanannyi tömeggel xarabbul nézel ki,mint aki alacsonyabb,de ugye ha 180 cm ember mondjuk naturál maxon 85 kg,és a 190 cm-es haverja is,attól még a 190-es haverja fejlődhet,mivel még nem érte el a maxot.

Hozom a példát,pl Zyzz (lepontozás 👍)

Nekem sokkal jobban tetszik egy ilyen test,mint mondjuk egy 180 cm körüli alacsony izomzata

Most vagyok 185cm,67 kg mal

De tudom,ha majd elkezdek eddzeni simán jöhet +20kg legalább

Még haverom a 170 centijével és 60 kilójával már nem sokat fog fejlődni.

2016. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lol,miért ne fejlődne?170 centisen simán lehet 85 kikó naturálban
2016. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!