Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 hónapja foglalkozom testépí...

15 hónapja foglalkozom testépítéssel, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 5 hónapban teljesen stagnálok, 80-81 kg között mozgok, egyszerűen nem tudok tömeget magamra pakolni. A testzsírom 12% körül mozog egész évben, az úgy nagyjából állandó, azzal nincs baj, csak mostanában az izomtömegem sem gyarapodik. A kajám rendben van, meg van 12-140g fehérje egy átlagos napon 200g CH és 50-80g zsír kíséretében, ennél többet nem tudok megengedni magamnak sajnos.

Naturálon edzek, nem használok semmiféle teljesítmény-növelő szert.(20 alatt vagyok, tehát erőm teljében)

Szerintem az edzéssel lehet gond.

Kinek mi vált be jobban a fejlődése újraindításához? Több kardió? Szuperszettek? Nagyobb/kisebb súlyok? A napi két edzés mennyire tolerálható naturálon? Mert még ebben gondolkoztam.

Nyilván valóan magamnak kell észrevenni a testem jelzéseit, de megköszönnék pár tippet a a tapasztaltabbaktól is, mert már elég sokfélét próbáltam, de a hétvégi mérések azt mutatják, stagnálok :(

Előre is köszi! :)



2016. dec. 3. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ja igen azt hozzá tenném hogy rengeteg dolgot kihagytam! de angolul az ice cream fitness 5x5 ot bedobod googleba és kidobja a jason blaha nevét arra ráklikkelsz és ha picit tudsz angolul minden oké :) le van írva mit kell csinálnod és azt nem változtathatod meg és max 3-4 hónapig csináld tovább ne. természetesen nem fog ossze dolni a világ ha most hétfo szerda csutortok mész.
2016. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!