Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női kocka has, vélemény?

Lesszi kérdése:

Női kocka has, vélemény?

Figyelt kérdés

Nem a szálkásra gondolok, hanem a kockásra. Amikor minden kockája tökéletesen látszik.

Szerintem nagyon vonzó és számomra gyönyörű, de nagyon érdekel ti mit gondoltok róla! (Főleg azért tetszeik, mert nekem is kockás a hasam) :P

17L



2016. dec. 5. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Amikor minden kocka tökéletesen látszik =szálkás ;) egyébként szép,és elismerésre méltó,ha kemény munkával es diétával csináltad!
2016. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
női kockahas csak koxxal megy, a "kockás" az már más, testépitő szemmel nyilván a minél kockásabb a "szebb" de ha úgy vesszük hogy szexuálisan mit tartok vonzónak akkor nálam a lapos has még okés de a kockás már nem jön be, de nem másnak kell megfelelni hanem magadnak
2016. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
szexi, ráélveznék
2016. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszenek a kidolgozott testű sportos, izmos lányok. Megdolgoztál érte. Légy büszke rá!
2016. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Szuper, örülök, hogy nektek is tetszik nem csak nekem:)

Én személy szerint rettentő büszke vagyok rá, de a nagy baráti társaságaim ellenére kb. 1-2 embernek tetszik szintén az izmos női has:/ Úgy vagyok vele, hogy ha férfi lennék, nekem nem tetszenének a húsosabb nők, az a tipikus 'van rajta mit fogni' típus. Mindig is imádtam a kocka hasat - mindegy hogy férfin vagy nőn látom :D

2016. dec. 5. 19:26
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan nem tetszik.A lapos még elmegy de a kocka már nem.


De mindenkit a saját testi adottságaihoz kell mérni.(úgy hallottam, hogy hölgyeknél nem való mi jó ha alacsony a testzsír százalék a szülés miatt.de javítson ki valaki ha tévedek.)

2016. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egyet, mire gondolsz pontosan. Van a nagyon száraz/szálkás és a tónusos, a baromi szálkást annyira nem szeretem, de a szép, tónusos hast igen. :)
2016. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mennyir ekockás a hasad ?

Nekem tetszik.

2016. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Jogos a kérés kedves 6os:) Nekem Stephanie Davis fitness model testfelépítése tetszik, de a hasa az én kedvenc részem rajta:) Tudom, hogy az embereknek ez túl izmos, de nekem ez az ami nagyon tetszik:)


[link]

2016. dec. 5. 19:52
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem túl izmos. Amíg nem erőteljesen láthatók a szteroid miatta változások (férfias irányban) addig nekem minden tetszik (sajnos).
2016. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!