Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16-17 év körüli fiúk! Mikor...

16-17 év körüli fiúk! Mikor elkezdtetek gyúrni, nem éreztétek azt, hogy egyre nagyobb az egótok és hogy "el vagytok szállva"?

Figyelt kérdés

Unokatesóm mondta ezt, hogy mióta elkezdett gyúrni, nagyobb az önbizalma (ami nem baj) de hogy sajnos beképzeltebb is lett.

Ez mennyire jellemző a korosztályotokra?

Én is megfigyeltem, hogy egyik ismerősöm felvette a flegma stílust, mióta gyúr. De igaz ez mindenkire? Saját tapasztolatot, véleményt írjatok!



2016. dec. 18. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm sokat bunyózott suliba, elkezdett edzeni és kiadta ott az energiát, így nem bunyózott xD
2016. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki ilyen lesz az edzéstől az alapból is ilyen ember, csak gyenge lelkűek alapjáraton és az edzés az amitől felbátorodnak és ki is mutatják ezt az énjüket.
2016. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lettem nagyképű, még féltem is tőle
2016. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő. Önbizalmat ad az tény.
2016. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta edzek, álló fasszal járom a világot.
2016. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Józsika77 válasza:
40%
15 vagyok 14 eves kortol gyurok. Ez az egora nem kijelentheto de azert hajlamosit a kondi az tuti.
2016. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrás nélkül is el voltam szállva. Nem merek arra gondolni, mi lett volna ha még gyúrok is.
2016. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bennem az elejétől kezdve sok alázat volt az edzés iránt, és nem engedhetem meg magamnak, hogy kicsit is "elszállva" lehessek amíg nem hozom ki magamból a maximumot, mert nincs is mire.
2016. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igazan feltetlenul kotheto az edzeshez. Teny, hogy onbizalmat ad. De ez inkabb az ember alap jellemetol fugg. Aki nagykepu, az gyuras nelkul is az. Aki viszont szerenyebb, az akkor sem lesz elszallva magatol, ha izmot pakol magara. Ott van pl Csuhai Jani. Sikeres vallalkozo, testepito, megis nagyon jo arc es tok normalis. De pl Molnar Peti is ilyen. Viszont sok ellen peldat is tudok mondani. Szoval ez alapvetoen az ember jellemetol fugg.
2016. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, 2 éve kezdtem gyúrni. Nem vagyok elszállva, és ahelyett hogy beképzelt legyek, inkább segiteni szeretnék azoknak akik ugyanolyan helyzetben vannak mint én 2 évvel ezelőtt. A csajok jobban nyomulnak de ettől még nem tartanak beképzeltnek. Motiváció ez is számomra :))
2016. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!