Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megérné szálkásítani 1-2...

Megérné szálkásítani 1-2 hónapig? (képpel)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rossz kajával jött izom is, víz, illetve zsír. Nem vagyok nagyon dagadt, viszont a derekamon gyűlt egy pici, illetve mell, hát. Nem 6-7%-os TS-re akarok lemenni, csak mondjuk 10-12, hogy ideális körülményt nyújtsak az izomépítésnek, és legyen egy kis plusz motivációm. Januártól több melóm lesz diákként, és így tudom majd fizetni a kajám, ezért arra gondoltam, hogy ahelyett, hogy felzsírtömegelem magam, inkább szálkásítok egy hangyányit, és utána a makrók segítségével megpróbálom minimalizálni a zsírt (nyilván nem lehet teljesen).


Szerintetek megérné? Most olyan 16-18% TS-nél járok.


[link]

[link]

[link]

[link]


Tanácsokat is elfogadok!



2016. dec. 18. 20:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%
Én itt csak zsircsöcsöt és úszógumit látok. Hajrá, az igy nem mehet tovább.
2016. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
Izom sincs rajtad te szerencsés!
2016. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
...
2016. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"A helyzet az, hogy rossz kajával jött izom is,"


Hol???

2016. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincs sok izom, alátámasztom, nem is azt írtam,hogy 20 kg izom jött rám, szóval fölösleges bunkóznotok.


Ha láttatok volna milyen ropi voltam, nem ezt mondanátok. Azóta sokat fejlődtem, pl felhúzás: 130 kg, fekve 75kg, guggolás 95 kg, stb.. Egy éve edzek, de a szar kaja miatt nem sok látszik. Ezen szeretnék változtatni.


Egyébként a visszajelzések alapján nem ártana szálkásítanom, rendben, köszi! :D

2016. dec. 18. 21:02
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ez 8 hónap "munkája". Nem nagy cucc, talán itt egy picit jobban látszik. De nyilván több a zsír és a víz rajtam.

2016. dec. 18. 21:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hibás, jobb lett volna úgy fogalmaznom, hogy Szar kajával jött egy pinduri izom is (a kezdeti időkben), de többsége víz és zsír.
2016. dec. 18. 21:05
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Látszik hogy fejlődtél. Ne hallgass a fa.szokra. Csináld tovább. Szerintem annyira nem vagy zsíros de ha szálkásítani akarsz akkor csináld azt,utána meg mehet a tiszta tömegelés.
2016. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De mit akarsz szálkásítani, nincs is rajtad tömeg, kb. vissza fog jutni arra a ropi szintre, ami voltál 8 hónappal ezelőtt.
2016. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szalkasitani akkor szokas, ha le akarod pucolni magadrol a zsirt (es vizet), hogy jobban latszodjon es definialtabb legyen az izom. Mivel rajtad nagyon keves izom van, csak ugyanolyan vekony leszel mint voltal. Masreszt ha ugyanolyan sz arul kezded ezt a dietat mint a tomegnovelest, akkor ez a kis izom is lemegy rolad. Szoval egyaltalan nem ajanlom hogy szalkasits.
2016. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!