Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kihagytam egy hetet betegsé...

Ha kihagytam egy hetet betegség miatt és az ünnepek miatt is ki fogok akkor ezen a héten lenne értelme lemenni edzeni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 16:43
 1/5 anonim válasza:
Ha szeretsz járni edzeni, akkor van, sosem árt a mozgás!
2016. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindig van értelme edzeni ahelyett, hogy nem teszed... Nagyon extrém esetekben lehet csak kivétel (pl. súlyos betegség).


Én nem hagynék ki csak az ünnepek miatt semmit, max. kevesebbet és a körülményeknek megfelelően edzenék.

De ha kihagyod, akkor kihagyod. De azt nem látom, mire lenne jó egy sokkal nagyobb szünet... Hacsak nem gondolod, hogy annyira keményed edzel régóta, hogy direkt hasznos lenne több hét pihenés, hallottam már ilyen véleményeket is.

2016. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A két ünnep között elutazom a családdal, ezért biztos a kihagyás
2016. dec. 19. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél nyugodtan, én is kifogok hagyni 1 hetet, ha rendesen tartod a beviteleket akkor nem lesz semmi hátrányod, sőt.. hosszú távon a javadra vállik.
2016. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hét pihenő után jobban fog menni az edzés,mert legalább tudsz 1 hétig csak regenerálódni. Nekem is volt hogy kimaradt 1 hét és teljesen rendbejöttem. Nem voltam már fáradt napközben,jobb volt a közérzetem,nem volt izomlázam sem,szóval a hormon meg az immunrendszerem is optimalizálódott.
2016. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!