Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőket érdemes...

Milyen tömegnövelőket érdemes fogyasztanom 17 éves lányként?

Figyelt kérdés
Alig vagyok 45 kiló, emellett 165 cm. Nagyon sokat eszek, ennek ellenére nem hízok szinte semmit. Orvosok azt ajánlották sportolnom kell, de hiába sportolok csak szálkásodok de nem vastagodom. Utolsó reményem hogy tömegnövelőket szedek. Ki mit ajánl és miért? nem vállasodni szeretnék, inkább nőies idomokat, comb stb.

2016. dec. 22. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pedig vállasodni jó, nekem pont az a bajom, hogy a váll nehezen izmosodik, pedig az egy nőnek is jól áll :D Túl izmos úgyse leszel.


Szerintem egyél ételt. Nem hiszem, hogy 4000 kcal mellett sem jön a tömeg, de ha nem (végülis van az az aktivitás és anyagcsere), akkor egyél többet. Nem látom be, mire lenne jó a tömegnövelő, ha azt meg tudod enni, akkor egy töményebb, semmivel nem nagyobb térfogatú ételt is, nem? Ha nem tudsz sokat enni, akkor nyilván tömény ételeket egyél, ne 3 kiló főtt rizst :D

2016. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az edzés persze igen fontos. Van, aki átkozottul nehezen zsírosodik, de az izomnak jönnie kell, ha megvannak a feltételek. A testépítés szekcióban vagyunk, szóval gondolom, rendesen edzel mindenre. Megfelelő evéssel, pihenéssel, edzéssel el kell jönnie az eredménynek, ha nem, vizsgáltasd ki magad.
2016. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A leírtak alapján valószínűleg genetikailag vagyok ilyen . Az egész családban vékony mindenki. A vegyes, tökéletes étrendet nehéz kialakítanom mivel kolis vagyok, nem én döntöm el mi a aznapi kaja. Persze ettől függetlenül törekszem a legjobbakra.
2016. dec. 25. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!