Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Connor Murphy-ről mi a vélemén...

Connor Murphy-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Engem komolyan zavar, hogy a youtube-on napi szinten kell kiikszelnem a moslék videóit az ajánlottak közül. Másból se áll az a szerencsétlen, csak magát mutogatja. Undorító, sokaknak meg ez az ideál és példakép. Úgy tudom, hogy naturálnak mondja magát, de szerintem az ilyen verebek, beszúrják és nem tudnak hozni egy jobb formát cuccal, csak ennyit, azok szokták ezt csinálni. Okádnom kell ettől a magamutogatástól, ezért néznek le mindenkit, aki edz és buta, semmirekellőknek más, normális, edzeni járó embert..
2016. dec. 29. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ki az.
2016. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nehéz lett volna rákeresni youtube-on, mi? Nem értem, akkor minek írtál ide.
2016. dec. 29. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azt nem értem, hogy ha ennyire lenézel valakit mi a büdös francért írsz ki róla egy komplett kérdést. Nem fárasztóbb aktívan gyűlölködni, mint le se szarni? Én pont azért nem is ismerem, mert ignorálom az ilyen férgeket. Te olyan vagy, mint az öregasszony aki szídja a valóságshowkat, de persze éjjel-nappal azt nézi.
2016. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Leírtam a kérdésbe, hogy folyton ikszelem, ha felhozza a yt, de felhozza, akkor mit beszélsz félre? A kérdésre válaszolj, ha meg nem tudsz, akkor ne válaszolj semmit.

Ki gyűlölködött? Attól, hogy nem bírom, az még nem gyűlölködés.

2016. dec. 29. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik,de ember,szard már le!Ha neked nem tetszik,saját véleményed,ikszeld is ki a videóit,ehhez nem kell külön kérdést kiírni.
2016. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rakerestem, mert gozom se volt ki ez. A leirasod alapjan rosszabbra szamitottam. Annyira nem rossz forma, akar natur is lehet, ezt sosem tudod meg. Amugy tipikus fizikes.
2016. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fiziktől bőven távol van ez a szerencsétlen.
2016. dec. 30. 00:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire utálod,minek írod le 1 kérdésben?

Tipikus beképzelt,öntelt faszi.Nem érdekli senki,csak saját maga.Nem értem,mitől lesz neked roszabb,hogy a világon van?

Ez olyan,mint amikor régebben Jeff Seid-et fikázták,mégis egyre jobban fejlődik,egyre jobb helyezéseket ér el.

Murphy formája meg nem szar annyira,de 1 fizikhez kevéske 1 kicsit.

2016. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom kérdező hasonló fizikummal rendelkezel, ha nem jobbal.
2017. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én minden videóját megnéztem szerintem nagy forma és kur**jól ráérzett a piaci résre 22 éves egyetemistaként. Most már simán megalapozta az a diploma utáni éveit.
2017. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!