Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Connor Murphy-ről mi a vélemén...

Connor Murphy-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Engem komolyan zavar, hogy a youtube-on napi szinten kell kiikszelnem a moslék videóit az ajánlottak közül. Másból se áll az a szerencsétlen, csak magát mutogatja. Undorító, sokaknak meg ez az ideál és példakép. Úgy tudom, hogy naturálnak mondja magát, de szerintem az ilyen verebek, beszúrják és nem tudnak hozni egy jobb formát cuccal, csak ennyit, azok szokták ezt csinálni. Okádnom kell ettől a magamutogatástól, ezért néznek le mindenkit, aki edz és buta, semmirekellőknek más, normális, edzeni járó embert..
2016. dec. 29. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Connor Murphy szerintem jó arc. Szeret edzeni fel válallja (na nem mintha egy szégyenteljes dolog lenne) és jól is csinálja. Nekem ez a véleményem róla..
2018. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gaborvagyok válasza:
semmi gond vele, átlagos gyerekből egy kis önbizalom növelés érdekében vált youtuberré, jó példa sokak számára, akik önbizalomhiányban szenvednek. Inkább sportoljon valaki és azt reklámozza, mint a kockulást. Ezt a testet simán el lehet érni "naturál" szteroidok nélkül. :)
2018. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!