Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám erősíteni a...

Hogy tudnám erősíteni a bicepszem?

Figyelt kérdés
Nem az a bajom a bicepszemmel, hogy le van maradva, hanem alig fejlődik. Fél éve 29kg-mal 12 ismétlést csináltam, most 32-vel megy 6 ismétlés. Heti 2x csinálok bicepszezést 4-4 sorozattal, csak 1 gyakorlatot. Nem tudok benne fejlődni, nem jönnek a súlyok. Próbálom lassan csinálni, kinyomom a mellem és a levegővételre is figyelek.Már nagyon zavar, mert kb. ugyan ott tartok, mint fél éve. Súlyban és kinézetben is. Mi lehet a baj, miért nem fejlődök?

2017. jan. 5. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálnod más gyakorlatokat is. De lehet, hogy közel vagy a korlátaidhoz. Akkor izomtömegnöveléssel tudsz erősebb lenni, amihez nem csak edzeni kell helyesen, hanem étkezni is.
2017. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem bejön a francia rudas bicepszezés,de próbáltam már 1kezessel bicepszezni, 17,5kg-mal ment karonként 6 ismétlés, ami fura, mert összeadva ez 35kg, és azzal nem tudok 6 ismétlést megcsinálni, elvileg 1kezessel nehezebb is. Nem akarok átállni 1kezesre, mert az nem jön be, jobban szeretem rúddal csinálni. Csak ez a 2 gyakorlat van, ami közül válogathatok. Étrendem van, többnyire betartom. Mit csinálhatnék, hogy fejlődjön, erősödjön?
2017. jan. 5. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek más módszer jön be, én személy szerint azt szeretem, ha mindne héten másképp végzek ki a bicepszem. Heti 2x bicepszezek egyszer általában simán 2 gyakorlat 4-4 széria. A második edzésen mindig valami extrát viszek bele.. vagy szuperszett vagy óriássirozat vagy vetközősorozat..esetleg piramis, vagy az a módszer, amit '21'-ezésnek hívnak. Mindig variálom,így a bicepsz sem folyamatosan ugyanazt a terhelést kapja.

Nekem effektív mind, az edzés végén a shakert sincs erőm felemelni :D

2017. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az elírásokért,telefonról nehéz.

Hajrá! :)

2017. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!