Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális ez a fájdalom?

Normális ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem fekvőtámaszozni, 4x10-et csináltam. Ma megint el akartam kezdeni, de ötöt bírtam, ugyanis a hasam elkezdett görcsölni, fájni, mint jó sok felelés után. Ez természetesen, és ha igen miért?

Ui.;ha rossz kategóriaba raktam bocsi.ja és ha ez számít, a testalkatom túlsúlyos.



2017. jan. 11. 20:11
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
72%

Nem kell mindennap edzeni, pláne nem ugyanúgy.


Ezt olvasd el, ha tényleg érdekel a téma:


[link]


Egy kis táplálékkiegészítőpropaganda van benne, fehérjeturmix meg egyéb sallangok nem szükségesek, elég ha szilárd kajával viszed be a szervezetedbe a tápanyagokat. Egy multivitamin ami mondjuk nem árt, ha van, pl scitec nutrition mega daily one. Nem vagyok scitec bérenc, szóval én nem propagálok. Ez tényleg hasznos. :D Szóval ebből a rövid írásból megtudod ami fontos. Pl. étrend, ami ugye nagyon fontos. Ha a saját testsúlyos edzésnél akarsz maradni, akkor olvasd el mondjuk a fegyencedzés c. könyvet, de ebből az írásból akkor is sokat megtudhatsz, ha nem szimpatikus a súlyzós edzés. Sok sikert! :)

2017. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont ilyen szűr szarokat (már bocsánat) nem szeretnék szedni
2017. jan. 11. 20:35
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:

Írtam, hogy nem is kell. :D


A vitamin meg nem szar, de azt sem muszáj, ha nem tudsz a dogmáidtól szabadulni.

2017. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a vitamimra gondoltam (habár azt is inkább természetes ételből szerzem be), hanem a többi dologra, ami az elején király, de hosszú távon nem
2017. jan. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!