Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 80+ kilo vagyok 173 magass 20...

80+ kilo vagyok 173 magass 20 éves srác és van gondom a kinézettemel tanács kellene hogyan kezdjek neki az edzésnek elöször fogynom kéne és ugy szálkásítani meg izmos testet kialakítani vagy a zsirt átalakitani melyék praktikusabb és könyebb?

Figyelt kérdés
otthoni edzéssel hogyan lehetne ezt elérni köszönöm a segitséget.
2017. jan. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én először egy nyelvtan könyvet ajánlok. Nem lehet érteni, hogy mit akarsz. Először fogyni, és úgy szálkásítani? Ennek a mondatnak mi értelme? A másik meg, hogy mivé akarod átalakítani a zsírt? Te valami csodagéniusz lehetsz. Ha értelmesen leírod a kérdésed, akkor normális választ adok rá.
2017. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te meg nem tudsz értelmezni dolgokat? zsirt izommá alakitani.. pff
2017. jan. 21. 18:19
 3/7 anonim válasza:

Hűűű. Tegyük helyre elsőnek a nyilvánvaló dolgokat:

A zsírt egy dologra lehet átalakítani az pedig az energia (nem tudok és nem is akarok belemenni a pontos biológiai folyamatokba). Szóval izmot nem lehet a zsírból csinálni két külön teljesen eltérő szövetről beszélünk.

A másik pedig mi az az izmos test amire vágysz? Bizonyos szintig lehet otthoni edzéssel fejlődni (bár ha van egy komplett konditermed otthon akkor ez a szint jóval magasabb mintha csak a saját testsúlyod tudod felhasználni ellenállás gyanánt). Szóval ha komoly eredményt akarsz elérni akkor ahhoz súlyzós edzés fog kelleni.

Hogy, hogyan kezdj hozzá? Vegyél egy kondibérletet (vagy nézz körbe mit tudsz otthon használni), állítsd össze a diétádat, építsd fel az edzéstervedet (ezekhez rengeteg anyagot találsz a google-n). Legalább 1 hónapot szánj rá arra, hogy megszokd az edzést és a kajálást utána gyere vissza posztolj egy képet magadról és segítek eldönteni, hogy szálkásíts vagy tömegelj.

2017. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, már amikor megláttam a kérdést, tudtam, hogy trollkodsz. De a mostani válaszoddal ténylegesen bebizonyult. Legalább tudnál vicces lenni, ha már ennyi szabadidőd van a trollkodásra.
2017. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Törődnél az edzéssel ennyit inkább. Emlékszem, én is ilyen kis troll kérdésekkel ütöttem az időmet, amikor kis noki voltam. Meg kinézetre egy gyíkfing. Ez már 2-3 éve volt, azóta normálisan nézek ki és nem töltöm ilyen béna trollkodással az időmet. Szóval inkább edzenél e-helyett, mert te is egy gyíkfing vagy, mint anno én.
2017. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még most látom, dagi vagy.
2017. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyenge troll valóban
2017. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!