Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék min.5kilot....

Fogyni szeretnék min.5kilot. Tudnátok segiteni h mit ehetek es mennyit? Mennyi fehérjét vagy mennyi szénhidrátot? Mert ezekkel nem vagyok tisztába es nemsokara itt a bikiniszezon is.

Figyelt kérdés
Februar ota mindennap tornászok, 6 ora utan nagyon nem is eszek es semmi eredménye nincsen, nem fogytam semmit..sőt nem is erősödtem..csak annyi h jobban birom a tornat. Es inkabb hasról szeretnék fogyni

#fogyás #mi ehetek #mennyi fehérjét #mennyi szénhidrátot
2016. máj. 2. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy? Milyen magas?

Ezt így nem lehet megmondani. Minden szervezet más.

Amik ajánlottak: délelőtt gyümölcs, zöldség, gabonaféle, esetleg joghurt

Ebédre husi(csirke)+ zöldség

Uzsonnára zöldség tojással

Vacsira hal, sovány hús, túró, zöldség, tojás.

Deficitet alakíts ki és tartsd be, mozogj. Hasprést végezz+futás/egyéb kardió, aerob mozgás

Sok víz

Kevés cukor, semmi fehér kaja

Sok sikert:)

2016. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! javaslom a kaloriabazis.hu-t, sokat segít és figyelj oda azokra amit az előttem lévő írt. nekem bevált, kondi bérletem is van és már látható az eredmény! :) semmi nassolás!
2016. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiszer Lóránt válasza:
Kolbásszal és szalonnával is lehet fogyni a megfelelő kúra mellett ...
2016. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs étrended s nem eszel kalóriadeficitben, nem várhatsz fogyást... Az viszont jó, hogy mozogsz :)

A genetikád dönti el, honnan fogysz, de ha elég kitartó vagy s persze ténylegesen fogysz, akkor hasról is le kell mennie a feleslegnek.


Fehérjére elég jó kiindulópont a testsúlyonként 2 gramm, de már 1,5 se rossz. Mivel nincs sok felesleged, számolhatsz a jelen testsúlyoddal.

A szénhidrát emberfüggő, ahogy a kalóriát sem lehet megmondani. Zsír minimum 30-40 gramm legyen. S persze nem mindegy, miből viszed be a tápanyagokat...

2016. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi mindenkinek a választ:) az első kérdezőnek válaszolnék hogy 160 cm vagyok es 55 kg
2016. máj. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!