Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jövőhéten elszeretnék...

A jövőhéten elszeretnék kezdeni edzeni. Szerintetek hogyan kezdjem, mivel kezdjem, milyen tanácsokat tudotok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsősorban lefogyni szeretnék egy kicsit, késöbbiekben pedig megerősödni, izmosodni és szeretnék tanácsokat kérni. Van pár kondigép,tudnám őket használni. Egyéb infókra válaszolok, amint tudok. 14F

2017. jan. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen még ne nagyon vesd bele magad a súlyzós edzésbe. Fogyással érj el egy számodra megfelelő, egészséges formát (pl. úszással, kerékpározással, futással, küzdősporttal, mindehhez megfelelő étkezéssel), és úgy két év múlva kezdd el komolyan a "gyúrást".
2017. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, Próbáltam célozni a "késöbbiekben" szóval, hogy én is érzem, hogy még nem lenne jó, és amiket leírtál, pl: evéssel kapcsolatban érdekelnének tanácsok
2017. jan. 27. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted de csak óvatosan magasabb ismétlés szám és ha eléred azt a 16-7 évet sokkal könnyebb dolgod lesz.
2017. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, úgydöntöttem, hogy inkább nyáron kezdem el, nemtudom most hogy így belegondoltam, semmi kedvem nem lenne hozzá :/
2017. márc. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!