Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják hogy a reggeli...

Miért mondják hogy a reggeli a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Pl fehérjés zab meg ilyesmi lenne oké.


Mi lenne ha egy vajas kenyérrel kezdeném? Bár ez nem diétás csak egy példa.


2017. febr. 6. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség
2017. febr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fontos a reggeli.
2017. febr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért mondják, de több évtizede stabilan tudom, hogy FONTOS, hogy kihagyjam a reggelit, ha jót akarok. S éhgyomorra eddzek.

Ez egyéni.


Sokkal többet számít az összbevitel, persze aki reggel éhes vagy csak energiára van szüksége, egyen.


De a jó étrend mindig fontos. Nem úgy van, hogy reggel fehérjés zab, utána pedig eszel, amit akarsz...


A vajaskenyér ad kalóriát és nem igazán ad fehérjét s egy csomó más fontos tápanyagot. Ezer jobbat ehetsz, ha engem kérdezel. Még aki vajaskenyeret eszik, mert szereti és csak (nekem nem fáj, sőt, néha még én is eszem, gigászi kilengésként. túl finom kenyér sül itthon), az is jobban jár, ha eszik mellé fehérjét és zöldséget.

2017. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs diétás meg nem diétás étel... a diéta szó étrendet jelent... ha te belekalkulálod az étrendedbe a vajas kenyeret, akkor máris diétás étellé vállt...
2017. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl.reggel nem tudok enni,hányingerem van
2017. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak eszek vmi könnyűt reggel , számomra a vacsora a legfontosabb étkezés.. főleg edzés után ,láthatod ez egyéni kinek mi.
2017. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Mivel hosszú ideig nem kapott kaját a szervezeted, van, akinek szüksége van rá. Te szervezeted, tapasztald ki nálad mi a helyzet.
2017. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólag egy amerikai müzligyártó cég találta ki ezt a dolgot, hogy jobb eladásokat produkáljon.
2017. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!