Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy a Rubint...

Miért mondják, hogy a Rubint Réka videók semmit sem érnek?

Figyelt kérdés

RR fenékformáló gyakorlatait szeretném napi rendszerességgel végigcsinálni, hogy a minike és lapos fenekemből nyárig, ha nem is annyira látványos, de legalább érezhető eredményt érjek el :)

Azt hallottam a szakemberektől, meg kicsit is hozzáértőktől, hogy ez semmit sem ér, csak ha súllyal guggolok, meg az egyéb edzőtermi gyakorlatok. Az az igazság, hogy ha tisztességesen és helyesen végigcsinálja az ember Réka videóit, akkor azért elég keményen megérzi, ráadásul lehet nehezíteni lábsúllyal is.

Van itthon futópadom, azon melegítek be, és utána csinálnám a gyakorlatokat. Tényleg semmit sem ér? El se kezdjem?

Nagyon köszönöm (a nem lenéző) válaszokat, ugyebár nem mindenki érthet hozzá :)


2017. febr. 16. 13:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam! De itt van egy kis félreértés, nem Rékára szeretnék hasonlítani, tudom, hogy még csak hasonló alakom sem lesz, mint neki, magamhoz képest szeretnék feszesebb lenni, a kérdés nem arra irányult, hogy Rékának hogyan lett ilyen alakja :) Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem a lábemelgetésektől.

Köszönöm a válaszokat, Péntek Enikőnek utánanézek biztosan :)

2017. febr. 17. 11:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Valaki árulja már el,hogy miért lettem lepontozva mert Péntek Enikőt ajánlottam?!
2017. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz Rékára hasonlítani, mert ő már nem naturál... és azoknak akik azt írták, hogy izmot, kvázi formás feneket nem tudsz súly és megfelelő étrend nélkül összehozni azoknak igazuk van
2017. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!