Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az előbb olvastam hogy jónéhán...

Az előbb olvastam hogy jónéhányan azt mondják hogy rubint réka tornái 1nagy szart sem érnek most lehet ezekkel a tornákkal fogynni vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogyni lehet e azt nem tudom(szerencsére nincsen rá szükségem), de hogy formásodni, izmosodni lehet tőle az biztos.
2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Minden mozgással lehet fogyni, ezek nem csodaszerek hanem tornák. Mindegy, hogy Norbi, Réka, Alexandra vagy más beszél közben. Ha megnézed, ezek ugyanazokra a mozdulatsorokra épülnek, hisz ez az aerobic, nem ők szarták a spanyolviaszt.


Úgyhogy lehet velük fogyni, igen, de mindig fokozni kell a terhelést, mert ha hozzászokik a tested, akkor onnantól kezdve nem fogsz tőle fogyni. Ezért kell váltogatni őket. Mindegy, hogy kiét csinálod.

2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
a torna az csak kiegészítés. diétázni is kell mellé rendesen. ha jó a diétád akkor majdhogynem mindegy mit mozogsz akkor is le fogsz fogyni.
2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Igen, sokat ér én is csinálom,mellette futok,egészségesen eszem 5x naponta és formásodni és fogyni is lehet vele. De szerintem érdemes mellette futnod is.
2011. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
54%

A fogyáshoz rengeteg türelem kell.Egyesek ezt úgy képzelik el,hogy megcsinálnak egy ilyen 5 percet Rubint Réka tornát és akkor már le is vannak fogyva.Hát nem.

Diétázni is kell melléje és naponta el kell végezni ezeket a gyakorlatokat.Egy idő után fogysz tőle és izmosodsz is.Szerintem ha van hozzá türelmed,akkor hasznos. Aki végigcsinált egy ilyen -legalább 5 perces- tornát,az érzi a hatását,mivel nagyon megdolgoztatja az izmokat,úgyhogy szerintem használ.

2011. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hatásos bármilyen mozgás, csak sok idő mire beindul a fogyás. Sokan feladják előtte, én fél éve sportolok, az első pár edzésen majd meghaltam és fel akartam adni, utána az első pár hétben, amikor meg se mozdult a mérleg. Most már -10 kg fél év alatt :)
2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azt,hogy lehet tőle fogyni azért elég merész kijelentés.

Az edzései kalóriát égetnek.De ha beviszel napi 3000 kalóriát,mikor a napi igényed 2000,egy tornával meg elégetsz kb 200kalóriát,akkor nem fogsz tőle fogyni.

Ami csalás esetleg van benne az az,hogy Réka testépítő edzéseket is végez és testépítő szálkásító diétát csinál mellé,tehát nem ezektől a tornáktól néz ki úgy ahogy.

De persze mint mozgás a tornái is jobbak,mint a semmi.Persze nem az 5-10 percesek,mert egy edzés 1 óránál kezdődik,ha nem vagy mozgássérült.

Uh a kérdésedre a válasz-elsősorban a kalóriadeficites diétától lehet fogyni,edzéssel kiegészítve.

2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Fogyaszt, ezt nem tagadom, ha úgy étkezel mellé. Ettől függetlenül sz4rt se érsz vele, mert plötyi maradsz megfelelő terhelés híján (most hadd ne magyarázzam el a teljes folyamatot, a lényeg, hogy amelyik izomcsoportod nem kap kellő terhelést azt leépíti a szervezet, pont ezért nem nagy cucc maga a fogyás... a zsírból fogyás már sokkal nehezebb!). Arról nem is beszélve van nála 1000x jobb testmozgás kcal égetésre.
2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Minden mozgás sokat ér, ha mellette persze nem zabálod halálra magadat. Így van RR tornáival is. Plusz szépen szálkásítanak is, elég sok benne az erősítő rész. Érdemes valamivel kombinálni. Mellesleg Rubint Réka, és nem rubint réka.
2011. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Fruits Punch Samurai kérlek oszdd meg velem is azt az 1000x többet érő edzéstervet
2011. júl. 28. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!