Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit dolgoztok testépítés...

Mit dolgoztok testépítés mellett és kb. mennyiből jön ki a kaja egy hónapban? Csak kaja semmi más! Melyek azok a munkák amik hátráltatják a fejlődést? Pl. Fizikai munka napi 10-12 órában?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 17:25
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
100%
maszekolok kb 30 ezer . olyan nincs hogy hátráltat mert dolgozni kell ha eleget eszel nem hátráltat
2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ

Pl hogy éppen tomegelsz vagy szalkasitasz

Az h mennyi kalóriát eszel meg attól is függ mert nem biztos h neked és nekem szalkasitaskor ugyan annyit kell enned stb

Attól is függ hogy mennyire figyelsz a minőségre mert a minőséget kaja drágább ,de ha olcsón ki akarsz jönni akkor nem veszel drága kaját (pl én veszek leszállított túrót pl mansap már megromlik,vagy így sajtot ,tehát tejterméket és azokra van akár 75% kedvezmény így olcsón is kijovok)

Tojás az van otthon is mert vannak állatok

Pl akciós zöldségeket eszem

Húst is általában úgy veszem hogy akcióban van és akkor veszek több kilót és beteszem fagyra

De a lényeg hogy olcsóbban ki tudsz belőle jönni mintha altagosan ennél azt amit megkivansz

Szerintem hatraltat

Nézd meg az edzőket ők nem csinálnak mást csak edznek ,kajara figyelnek,a munkája az hogy segít másoknak ennyi

Van ideje regeneralodni és jól neznek ki

Szerintem aki fizikai munkát végez azt kicsit hátráltatni fogja,de szerintem csak annyiban hogy lassabban fog épülni az izom

Mivel sokáig csinálod a fizikai munkát így sok kalóriát egetsz (kaloriadeficitbe kerülsz és az fogyáshoz vezet,izomhoz pedig kaloriatoblet kell)

2017. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fizikai munka bizony hátráltat főleg ha 12-ezel. Sőtt kimerültséget is okozhat ha mindig a kaját figyeled meg edzel. Egyébként én étrend nélkülis fejlődtem nagyon sokat és nagyon izmos vagyok pedig csak táp.kieg-et ittam meg ettem ami volt itthon. Ha hús volt azt, ha rakottkrumpli azt. Nekem nincs önállo keresletem (diák) Ami meg van diakmunkabol az masra kell, jogsi, kocsi.
2017. febr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!