Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nolvadexet (tamoxifen)...

A nolvadexet (tamoxifen) mennyi ideig szabad szedni?

Figyelt kérdés

2 hete szedem kb és most hogy már javult az állapotom és nőtt a tesztom, megint elkezdem az edzést, hogy végre elkezdjek nőni.Most 20 mg-ot szedek, még 30-ra akarom növelni, tovább nem.Szabad a nolvát így 20 vagy 30 mg-ot 2-3 hónapig szedni?Félek, ha abbahagyom, a tesztom visszaesik ugyanarra a szintre.

2 hónap múlva van időpontom a dokihoz, addig lehet folytatni a szedést, vagy ki kell hagyni pár hetet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 2. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem mehet,szokott több ideig is menni ha le kell szorítani az ösztrogént.
2017. márc. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20-nál többbek nincs értelme, csak pazarlás, és pont hogy lefelé kell menni a dózissal, nem felfelé. 20/20/10/10mg os felosztás 4hétre bőven elég.
2017. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félre értitek, én nem kúra után használom, egyszerűen csak kimutatta egy vérvizsgálat, hogy alacsony a tesztom, ezért gondoltam kipróbálom.Izomban szinte semmit nem fejlődtem 2 év alatt és már kezdem érezni hogy múlik el a 12 éve fennálló izomfáradtság is, szép fokozatosan.Félek abbahagyni a tamoxifent, mert akkor visszaesik a tesztom a régi szintre és megint előjön a probléma, teszto-kúrát meg most nem tudok, mert csak májusra van időpontom a dokihoz.
2017. márc. 4. 01:54
 4/4 anonim válasza:

Volt itt, aki azt írta, több évig szedte, de végül a teszto kenőcsnél kötött ki(androgél és társai).

Értsd úgy, vagy 10 évig legalább...

Mellette sportolt ő is.

Járok én is endokrinológushoz, de csak annyit hajlandó kinyögni, nem, nem fog visszaállni soha a normál termelődés.

De elég gyerekcipőben jár még az endokrinológia, külföldi fórumokon már többet találni, de ott se sok változás.

2017. márc. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!