Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túl sok fehérje?

Túl sok fehérje?

Figyelt kérdés
167 cm és 47kg vagyok,próbálok izmot építeni.Nagyon sok egy napra 120-130g fehérje?Átlagosan 90 körül eszem,de ma edzeni fogok és ahogy számolom így fog ez ma kijönni,ha reggelire ettem úgy 20g,ebédre 30g,edzés előtt lesz úgy 10g,edzés után turmix kb.20 ez így tuti,de ezek alapján nem tudom mit fogyasszak vacsorára,mert általában fehérjedúsan szoktam,most csirkemellre gondoltam,de az már bőven 100g,lefekvés előtt meg még szeretnék túrót enni 13/L

2017. márc. 4. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz ennyi fehérjétől.
2017. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huhh.Akkor megnyugodtam :) Elfelejtettem említeni,hogy csak egy vesém van.Még így se sok?Olvastam h a tul sok fehérje árt a veséknek.
2017. márc. 4. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez vesebetegekre igaz,eg vesével lehet vigyáznod kellene :)
2017. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megfelelo memnyisegu folyadek fogyasztas mellett egy minimalisat megterhelheti, de ha nincs baj a veseddel, es mas nem terheli feleslegesen, akkor nem lehet belole problema, de azert en a helyedben tartanek egy limitet. :)
2017. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
110-120nál többet soha nem fogyasztok és 2-2,5 liter víz általában megvan :)
2017. márc. 5. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

na hogy halad az izom építés?

sikerült valamit elérni?

2017. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!