Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 napos férfi edzésterv?

Aprilia07 kérdése:

3 napos férfi edzésterv?

Figyelt kérdés
3 napos edzéstervet szeretnék, keresgéltem a neten de sok van nagyon és inkább szeretném egy tapasztaltabb testépítő tanácsát kérni. 17 éves fiú vagyok és sokan mondták már, hogy olyan jó alkatom van, hogy ha ritkán edzek egyet már egyből meglátszik és szeretnék mostantól komolyabban edzeni. És ha lehetséges esetleg még szeretnék abban is segítséget kérni, hogy milyen proteint vagy ilyesmit vásároljak. :)

2017. márc. 22. 20:19
 1/2 Cortez70 ***** válasza:

Nem kell proteinpor, ha megvan a napi fehérje beviteled sima szilárd kajából.

Heti 3 napos teljes testes menjen egy ideig. Tehát minden edzesnapon: guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás, hasprés, vádli.

Mindenből 3-4 sorozat, sorozatonkent 8-10 ismétlés, akkora súllyal amivel az adottt gyakorlat éppen megy szabályosan.

2017. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2017. márc. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!