Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy mindenki csak...

Miért van, hogy mindenki csak fekvenyom, gépeken edz, de a felhúzást, guggolást senki sem akarja csinálni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
most, vagy magadból indulsz ki, vagy rossz embereket ismersz... én rendszeresen csinálom, és rendszeresen látom is, hogy mások csinálják...
2017. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csinálom mindhármat,és tojok bele,h a többiek nem,legalább mindig szabad a guggolóállvány,mikor megyek :D
2017. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, a mi termünkben is én vagyok az egyetlen, aki mindhármat csinálja.
2017. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem divat a guggolás,sem a felhúzás,mondjuk a terembe ahol edzek 2 izmosabb gyerek van,de nekik sincs lábuk,vicces ahogyan feszengenek a pipaszár vádlijukkal.. xd
2017. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van mert ezek a gyakorlatok rendes bemelegítést, sok gyakorlást, és tanulást igényelnek, a fekvenyomással, fej fölé nyomással együtt. Sőt az is előfordulhat, hogy nehezek egy kis gépezgetéshez képest, meg is lehet velük izzadni. Az emberek egy része nem ezért edz, hanem kb csak hogy elmondhassa, hogy edz. Van akinek elég az amit izolálgatással el tud érni. Megint mások meg koksszal elég nagyok tudnak lenni gépeken edzéstől is. Lényegében ezeket csak azt csinálja akit az is érdekel, hogy milyen erős, és ezek a számok is motiválják.
2017. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!