Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem növök?

Miért nem növök?

Figyelt kérdés

Lassan (kihagyásokkal) 4-5 éve szenvedélyem az edzés de csak hobbi szinten.3 héttel ezelőtt kezdtem el megint edzeni , sajnos ki kelett hagynom 1 hónapot kb. Le szoktam a cigarettáról is sokkal keményebben tudok edzeni és jóval nagyobb súlyokat bírok .Kaja meg van rengeteget eszek, rizsa húsokkal ,krumpli ,edzés után fehérje stb ... De még se növök most semmit pedig ilyenkorra már mindig meg duzzadt mindenem.

Miért van ez?


2017. márc. 29. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4-5 év edzés után 3 hét edzésmennyiség alatt nem tudom milyen nagy eredményeket vársz. Ok, hogy kihagytál 1 hónapot de az kb lófsz, annyi idő alatt én izmot se veszítek ha egy hónapig súlyokra se nézek.
2017. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nálam egy teljesen más, ha 1 hónapot kihagyok szinte úgy is össze tudok zuhanni mintha soha életemben közöm nem lett volna az edzésben (bár ez kaján is múlik). Meg tényleg nekem már ilyenkorra rendesen meg látszik.

2017. márc. 29. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig fejlodtel? Csak most nem?

Gobdolom nem eszel eleget, csak azt hiszed. Hany kg vagy es hany cm? Mit eszel egy nap kb hany kaloris? Makrok stimmelnek? Natural vagy?

2017. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az a lényeg amikor pl leálltam az edzessel kicsit össze estem majd negint edzettem 1-2 hét és már latszott is rendesen . hát azt nem nézem h mennyi kalória stb csak h rengeteget és legyen benne sok tápérték. 185 cm , 78 kg vagyok kb .100% tiszta vagyok sose használtam semmit , bár az ember sokszor el gondolkodik ha már régen csinálja . :)
2017. márc. 29. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!