Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zsír átalakul izommá? (Bocs...

A zsír átalakul izommá? (Bocs ha rossz kategóriába tettem)

Figyelt kérdés

Hali!

Az lenne a kérdésem hogy ha a hasamról akarok fogyni és erre hasizomerőssítő gyakorlatot végzek (főleg hasprést, 4x30-at) akkor egy idő után a zsír átalakul majd? Vagy mindezt feleslegesen csinálom? Anyukám azt mondta hogy ő mikor elvolt hízva két edző is mondta neki hogy ez így jó és a zsír egy idő után izzomá alakul. Anyumnak ez akkor így is lett. Azonban utánnanéztem ennek ott meg több oldalon is azt írták hogy a haspréstől nem fogysz mert nem mozgatja csak az izmot és hogy a hasad még nagyobbnak is tűnhet a zsír alatt lévő izom miatt.

Tehát akkor hogy is van ez? Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett, meg lehet kicsit rosszul fogalmaztam de remélem érthető lett.

Előre is köszönöm mindenki válaszát!

Ui.: Ne nézzetek hülyének nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.



2017. ápr. 4. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Na jo... jartal biologia oran, vagy valami hasono? a zsir,h ogyan alakulna mar at izomszovetekké?
2017. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
masik dolog egy bizonyos helyrol nem tudsz fogyni. Ha fogysz egesz testrol megy le zsir. Ehhez etrend kell+ sport.
2017. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
"Anyukám azt mondta hogy ő mikor elvolt hízva két edző is mondta neki hogy ez így jó és a zsír egy idő után izzomá alakul. Anyumnak ez akkor így is lett. Bocs ha rossz kategóriába tettem)"-Hát ezt tényleg az ezotériába kellett volna tenni inkább...
2017. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen jártam biologián csak akkor anyukám hogy lehet hogy így le tudott fogyni?

Ja és bocs hogy nem értek mindenhez...

És milyen sportot ajánlasz? Futáson és úszáson kívül?

2017. ápr. 4. 22:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem alakulhat át zsírszövet izomszövetté, ehhez nagyon komoly sejtújraprogramozási tudás és mély biokémiai, élettani, molekuláris biológiai ismeretek kellenek, nem hasprés.
2017. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jó bocsi akkor inkábba az lenne a kérdésem hogy milyen edzést ajánlotok hogy fogyhassak pár kilót? Tudom az étrend is fontos de én most a sportra gondolok.

És már nem azért de ez miert lenne ezotéria......

2017. ápr. 4. 22:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Pl.: sulyzos edzes, de edzhetsz sajat testsullyal is, vagy ami neked szimpatikus. Ha erdekel a dolog toltsd le a sarga kapszula c. konyvet ott nagyjabol alapokat elsajatidhatod.
2017. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen aerob mozgás: futás, úszás,bringázás tökmindegy, csak rendszeresen és sokat csináld (mondjuk napi minimum 1 vagy 2x1 óra). A haspréstől az életben nem fogsz lefogyni, ha meg tuti hasizmot is szeretnél oda sokkal több kell, mint hasprés.


Az étrend is fontos és ahogy írták minden le vna írva a sárga kapszulában.

2017. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Cortez70 ***** válasza:
50%
Borzalmasan buta vagy kérdező.
2017. ápr. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Anyád tuti skinny fat hányadék aki örül, hogy kvázi kopalással lefogyott. Igaz, hogy közben olyan mint egy félig üres tejes zacsko.
2017. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!