Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony csontozat?

Vékony csontozat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt kell röviden tudni, hogy nagyon vékony testalkatú vagyok. Sorolhatnám az untig hallott közhelyeket, hogy sokat szorongtam miatta, stb., de inkább ezt hagyjuk ki. Nem járok túl nagy rendszerességgel, mert estére érnék rá, de akkor meg sokan vannak, szóval akkor nem megyek, illetve ha reggel megyek, előtte enni sem bírok mert akkor az edzés közben leszek rosszul. Azt tapasztalom, hogy valamennyire szálkásodom, de nagyon vékonyak a csontjaim. A csuklóm és az alkarom annyira, hogy még majdnem a könyöknél átérem a középső és mutató ujjammal. A combomról és vádlimról, na meg a s*ggemről nem is beszélve. Azt látom csak, hogy ezt edzhetem ájulásig, akkor sem lesz normális méretű... és ami a legrosszabb az egészben, hogy másnak meg kb. semmi mozgás sem szükséges, hogy normális testalkata legyen. Annyira igazságtalannak érzem ezt, és nem tudom érdemes-e az edzést folytatni, ha egy szálkál (de még mindig kicsi és idétlen) test lesz az eredménye

2017. ápr. 12. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Egyél többet.
2017. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez eszembe jutott, de pl. tudjuk azt, hogy a csuklón már csak inak vannak, izom nincs. A vádlin pedig nehezen fejlődik az izom. Meg ami még fura, hogy nem tudok annyira nagy súlyokat emelgetni...
2017. ápr. 12. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne azt magyarázd, miért nem jó a nézeted szerint. Csak fogadd meg, és kezdj zabálni!
2017. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!