Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyesek miért mondjak azt...

Egyesek miért mondjak azt hogy ferde pados fekvenyomás és tárogatás variációk feleslegesek miközben tőletek 2x nagyobb emberek is csinálják és hasznosnak találják?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 17:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
53%

Sosem mondtam hogy felesleges, nekem is baromi sokat segített mindkettő.


Ezt a Team Suleiman mondja csak, és nekik sok fanjuk van itt.

2017. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
38%

Én azért tartom feleslegesnek őket, mert egy A-B felosztású edzésben, (én is A-B osztásban edzek) ott csinálok egy izomcsoportra max 1 gyakorlatot.

A fekvenyomásnál pedig nincs jobb gyakorlat mellre...

2017. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Attól mert te úgy edzel attól még nem felesleges 😂😂
2017. ápr. 13. 17:57
 4/47 anonim ***** válasza:
43%

A másik ok pedig, hogy minek csináljak pl.: 12 sorozatot 3 gyakorlatból, ha egy gyakorlattal is megtudom csinálni.

És így jobb lesz abban a gyakorlatban a technikám, jobban erősödök benne.

És mint mondtam a fekvenyomásnál nincs jobb gyakorlat mellre, jobb mint pl. a tárogatás.

Szóval tárogatás helyett is fekvenyomok, így a mellem is jobban fejlődik, mert ugye "a fekvenyomásnál nincs jobb gyakorlat mellre"

2017. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenkinek lesz tisztességes mellizma a fekve nyomástól.


Erről van több videó is, én magam is akkor kezdtem el fejlődni amikor a legnagyobb hangsúlyt a kézi súlyzós 45 fokos padra fektettem.

2017. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Cortez70 ***** válasza:
60%
Felesleges, mert ferde paddal csak leveszed a nagyja terhelést a mellről és a váll veszi át . Sima rudas nyomás egyenes padon és egykezesekkel nyomás sima padon elég. Az izomtapadás az adott, nem tudod megváltoztatni.
2017. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Akkor a többi testépítő akik versenyszi ten csinaljak és az az életük azok feleslegesen ferde padoznak igen nyilván bohos kornél kathi béla tóth dani mind feleslegesen ferdepadoznak hiszen te jobban értesz hozzá mint ők
2017. ápr. 13. 18:50
 8/47 anonim ***** válasza:
naturál neveket is mondhatsz akik használják pl Omar Isuf, Scott Hermann
2017. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Cortez70 ***** válasza:
66%
Nekik olyan genetikával és annyi cuccal bármilyen gyakorlattal jó lenne a mellizmuk. Sima nyomással is. Nem értenek attól jobban hozzá, mert versenyeznek. Én is edzek 31 éve, több a tapasztalatom. De minek kérdezel akkor, ha lehurrogod a válaszokat. Nem kell elhinni semmit, csináld ahogy akarod, de nem csak egy féle módszer a jó.
2017. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
41%
Én is csak fekvenyomok, de olyan mellem van, hogy a traktor vissza pattan róla.
2017. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!