Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nehézsúlyú pro erőemelőkön...

Nehézsúlyú pro erőemelőkön sokszor több izom van mint egy pro testépítőn, csak a magas TZS% miatt nem tűnik olyan látványosnak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 09:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Guggolásnál 8-7-5-3-1 és ez volt a fő gyakorlatoknál a többinél 3-4x8-10. :) Jött erő nagyon sok,fél év alatt 80kgvel növeltem a felhúzásom,szabályosan,guggolásomat 60kgmal fekve nyomáson 50kgvel...Elhiszed elhiszed,ha nem akkor nem,én ezzel nem leszek kevesebb... :)
2017. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szerettem volna segíteni.
2017. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azt birom benned, hogy te már voltál minden itt, testépítő, erőemelő, strongmam, crosfitter, tűzoltó, balerina. Aztán holnap meg kiirsz egy kérdést, hogy hogyan kell szabályosan fekvenyomni. Hiteltelen vagy.
2017. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
NOkés,legyen igazad....egyszer nem kérdeztem ilyet,de mindenkinek szíve joga egy ideges 50kg-s szarnak lenni. :)
2017. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül te szerepjátékozol folyamatosan hülyegyerík, de nyilvám én vagyok az 50kg-os:)
2017. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!