Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kellene csinálnom?

Hogy kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok, lány, 163cm és jelenleg 44kg. Szeretnék változtatni az alakomon. Mindenhol vékony vagyok, azonban a hasamon van felesleg (10% testzsír, izom 34%, suliban volt mérés :D), már-már zavaró a vékony lábaimhoz képest. Az lenne a kérdésem, hogy hetente többször tartsak kardió edzésr, hogy lemenjen a zsír (tudom, hogy a folyamatos mozgástól az egész testen ég a zsír, de mivel csak a hasamon van nagyobb mennyiség, máshol nemigazán, így nem hinném, hogy vékonyabb lennék, maximum egy kicsit) és utána kezdjek tömegnövelésbe, vagy hagyjam a fenébe a kardiót vagy van-e aranyközépút a kettő között, ugyanis a célom hogy formásabb legyek, de a hasamról el akarom tüntetni a zsírt. Úgy tudom, hogy kardió edzésnél kevesebb kalóriát kellene enni, viszont az eredeti tervhez hűen többet eszek, napi 2300kcal (ebből 100-110gram fehérje kb.), így, ha kardióznom is kéne, akkor nem tudom, hogy fogom kibírni a kevesebb evést.

Bocsi, ha zavaros, de még nem igazán tudom, hogy mit merre hogyan.

Ha szánsz egy kis időt és válaszolsz azt megköszönném!



2017. ápr. 24. 18:55
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

Az a 10% tzs jó nagy hülyeség. Egy nőnél már 12-14%-nal kockás a has. 10 körül már bőven versenyforma van, menses meg nulla.

Neked előbb izomtömeget kellene növelni komoly sulyzos edzessel (pár kardio azért mehet hetente a szív miatt) és kalória plusszal, elegendő fehérjével.

2017. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszod! Esetleg mégtöbbet kellene ennem?
2017. ápr. 24. 19:15
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Többet, hogy tudj izmosodni.
2017. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2017. ápr. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!