Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki gyorsan egy durva edző...

Valaki gyorsan egy durva edző tervet. Olyat írjatok ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Nem fogyás a cél. A lényeg hogy minél rövidebb ídő alatt tudjak elérni nagy változást az izmaimnál. Nem tudok úgy edzeni ha valaki nem mondja meg mit csináljak.

2017. máj. 1. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hétfő: csuklya-elülső,oldalsó váll-tric: Vállvonogatás, vállból nyomás, oldalemelés, csigás letolás

Kedd: pihi

Szerda: hát-hátsó váll: felhúzás, döntött törzsű evezés, döntött törzsű oldalemelés/csigás széthúzás

Csütörtök: pihi

Péntek: Mell-bic: Fekvenyomás egykezesekkel egyenes padon, karhajlítás egykezesekkel.

Szombat: Láb: guggolás/lábtolózás.

Vasárnap: pihi.

Mindenből menjen 10-12 széria, 10-12 ismétléssel, fokozatosan növeld a súlyt úgy, hogy a legutolsó 2-3 sorozatban legalább 5 ismétlést tudj csinálni.

2017. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb jó lesz, amit az első írt, csak vádlit is rakj oda, azt nem láttam, hogy lenne.
2017. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ICF 5x5
2017. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel. Szerintetek melyik a jobb edzésterv, amit a #3 vagy amit a #1-es írt?


Régen itt a gyakorin először a teljes testes, hogy belejöjj, aztán az osztottal való folytatás volt a tuti.

Most meg már mindenki a teljes test edzést preferálja, a osztottat meg fikázzák.

2017. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. Ezt ki kell tapasztalni, hogy kinek mi jön be, én a mindent heti 1x edzek meg módszerrel alig fejlődtem, kezdőként ICF 5x5-tel jól fejlődtem, most meg A-B osztottal is jól fejlődök.

Igaz ez heti 4 napos, de az ICF az hosszabb edzés, és én utálok 80-90percig edzeni, 55-60 perc pontosan elég nekem most.

2017. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!