Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani tricepszre jó...

Tudtok mondani tricepszre jó gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

A tricepszemmel mindig bajom volt, ugyanis nem találok rá semmilyen gyakorlatot.

Otthon edzek, így a csigás gyakorlatok nem jöhetnek szóba. Szűknyomást nem tudom normálisan végrehajtani, hiába próbálgatom, úgy érzem, mint ha vállból nyomnám a súlyt. Tolódzkodásból 1 ismétlésre sem vagyok képes.

A fej mögötti tricepsz nyújtáshoz kevés a súlyom, nem fér több a kézi súlyzóra. Ha egy kézzel csinálom, akkor pedig bántja a vállamat, kényelmetlen neki. Már csak a koponyatörő maradt, de az is olyan, mint a szűknyomás. Nem tudom normálisan kivitelezni, úgy érzem, hogy mozog közben a felkarom.

Milyen gyakorlatot csináljak tricepszre?



2017. máj. 21. 17:01
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Hátsó támaszos tolodzkodas.
2017. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erről az jut eszembe, hogy nálunk a suliban pár lány azzal az indokkal csináltatott felmentést tesiből, hogy gyenge a karja.


Ha nem tudsz egy gyakorlatot jól megcsinálni, akkor meg kell tanulni jól csinálni és nem kifogásokat keresni.

Ha mindig minden kényelmes lenne, nem fejlődne tovább az emberi szervezet és elpusztulna.

2017. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy a homlokra engedés nem tudom hogy lehet neked ugyanolyan mint a szűknyomás. Totál más az egész.
2017. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek inkább a homlokra engedést, vagy a szűknyomást válasszam?
2017. máj. 21. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nehez osszerakni a csigas letolot, legyel kreativ.
2017. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Nekem a homlokra engedés a kedvenc, de kinek mi.
2017. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tolódzkodás, eleinte gumiszalaggal könnyítve?
2017. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És szerintetek inkább a homlokra engedést, vagy a szűknyomást válasszam?"


Homlokra engedést. Rendesen hozza a tömeget

2017. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!