Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzésre 120 kg súly...

Otthoni edzésre 120 kg súly meddig és mire elég?

Figyelt kérdés
Fekvenyomó padot és guggoló keretet érdemes beszerezni hozzá vagy gyűjteni és egy erőkeret venni? Melyik éri meg jobban? elöbbieket 80-100 ezer forintért belehetne szerezni, de egy normális erőkeret kb 150-200-tól kezdődik.Amennyiben van húzódzkodóm felesleges az erőkeret nem? Igazából csak az a plusz benne.
2017. máj. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb az erőkeretó. 120kg nem lesz sokáig elég. Sőt. Felhúzásnál 1-2 hónapig alatt szerintem biztos kevés lesz,guggolás is pár hónap még ha nem is maxolsz. 200kg első évben (de akár 2-3 évig is) elég maxoláshoz is bőven inkább így érdemes számolni.
2017. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
84%
Nem sokaig, főleg felhuzasnal gyorsan kinövöd.
2017. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg mióta edzel, milyen erős vagy, mennyire fejlodsz stb.. Nekem kb 135van amit rá tudok rakni a rúdra (úgy öntöttem régi bojlerbe betonból, felvagtam flexel darabokra, ingyen volt...) és látom magamon, hogy ez egy nagyon jó ideig elég lesz. Nyilván nem csoda ha a felhuzast és a fekvenyomast is 30al kezdtem :) féléve fekvenyomasban 50be ment 4-5
2017. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem fekvenyomásból nem megy több nekem mint 50-55 az tuti.Nagyon olcsón hozzátudnék jutni egy 120 kilós szetthez, ezért gondolkoztam el rajta.Mindig jobb lábra az a 120 kiló mint a semmi, meg szerintem 2-3 évig ez nekem tuti elég lenne otthon.
2017. máj. 22. 15:37
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván, egy ideig jó lesz.
2017. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 alpha01 ***** válasza:
Én például egy ügyes és megbízható lakatossal csináltattam erőkeretet :) , elég masszív lett , 4-5 mm vastag zártszelvény oszlopokkal. És így került kb. 55-60 ezerbe mindenestől készen .
2017. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!