Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy legyen nagy fenekem...

Hogy legyen nagy fenekem szálkásítás alatt?

Figyelt kérdés
173cm vagyok, 60kg (lány) 54re szeretnék lemenni egy szálkásító diétával. Jelenleg kerek fenekem van, izmos, bár azért van rajta minizsír. Szálkásítás alatt eltudom érni, hogy fogyjak 6kg-t, úgy, hogy nagy, kerek fenekem maradjon? ha igen, hogy, vagy mit kene csinalnom? sokkal tobbszor erositeni fenekre?

2017. máj. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha izmos alapbol mar akkor ne felj attol hogy osszemegy ha jo az etrended. Ha a kicsi zsir lemegy akkor megjobb lesz a formaja.
2017. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem sok az esélyed. Nem tudod irányítani, hogy honnan menjen le zsír, ez genetika. Izmot növelni pedig nehéz lesz kalória mínuszban. Annyit tudsz tenni, hogy edzel rá nagy súllyal, így marad valami belőle.
2017. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a derekadtól függ meg a derék csípő arány adottságaidtól.

mert ha a derekadon hátad alján is van anyag amit lediétázol és sikerül az izom nagy részének megtartása,akkor optikailag látszódhat akár nagyobbnak is a farizom mint előtte,mert javulni fog a derék csípő arányod,ami hangsúlyosabbá teheti az egészet.

2017. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a testalkatodra, mert 60 kilóval ilyen magasan szerintem kevés rajtad még az izom, ezért ennyi a súlyod, inkább vékony lehetsz, de nem feszes... Szerintem, ha 54-re lemész, le fog menni a popsiból is, az tuti!
2017. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amúgy jogos én is most nézem csak.

mert ha ilyen adatok mellett lediétázól,te leszel a pálcika ember.

uh akár semmisnek is tekinthető az előző válaszom.

2017. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!