Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van közülünk itt olyan aki...

Van közülünk itt olyan aki szálkásítás közben evett édességet es így is tudott fogyni?

Figyelt kérdés
Mert nem fer bele egy kevés?Mivel a szénhidrátot a szervezet at alakítja cukorra amiből nyerjük az energiát,de ha cukrot eszem akkor nem kell neki at alakítani és ha bele fér a kcal mennyiségbe akkor nem jó úgy? :D

2017. jún. 6. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ettem csokit,chipset kb 2 naponta persze nem sokat, úgyan úgy szálkásodtam, gondolom ha nem ettem volna gyorsabb lett volna, de b4szki nem vagyok versenyző sztem simán belefér.
2017. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor fogysz, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. ha te megeszel 3 tábla milka csokit egy nap és semmi mást, az hasamra ütve 1800 kalória. ha ennél többet használsz fel, akkor fogysz (meg éhen is halsz, mert az ilyen cukros sz*rok nem telítenek el, nem laksz tőlük jól, csak üresen bevitt kalória) ezért kell kerülni, ha pontosan kiszámított étrended van és nem akarsz éhezni.
2017. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam enni egy müzliszeletet heti 2x3 (20-25grammos egy darab) és ugyanúgy szálkásodom, nem 200 kalóriányi szemét kaja fog számítani.
2017. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, még annyit, hogy elsőnek igaza van. Nem versenyző, minek kínozza magát. Sokan letöltenek egy versenyző által követett étrendet és edzéstervet és azt akarják követni. de a versenyzők erre tették fel az életüket, ez lemondással jár, amit el is fogadnak. De te és én nem fogunk non stop csirke-rizst enni, max 1 hétig aztán feladjuk és jöhet a nasi..aztán utána már az edzésről is lemond sok ember mert "úgyse sikerül, ha nem eszek tisztán"
2017. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És tudjuk, hogy nem a fullos tisztán kajálástól leszel 100-120kg 5% tzs-n, hanem a cucctól, ami talán még egy demotiváló dolog számomra. Több éve edzek elég jó is a fizikum-om, de tudom hogy cucc nélkül sose fogok úgy kinézni mint akik a színpadon állnak, én meg kokszolni nem fogok az fix így maradt a sima hobbitestépítés, amibe belefér simán egy kis félrekajálás.
2017. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah 1. voltam.
2017. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1# tetszik a hozzáállásod :) kár hogy sokan szúrják magukat, hogy bikák legyenek. Majd akkor milyen menők lesznek, ha a szép izmos mellükre csökevényes zsíros női mell is nő :D az olyanokon úgy tudok röhögni.
2017. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még ketogén diétás szálkásításkor is ehetsz akár sok édességet, csak akkor nem annyira cukrosat :D


A kalóriadeficit a fő, ami a fogyást illeti, amúgy persze az egészség miatt nemcsak, de egy kevés cukortól nem lesz bajod, főleg, ha nem tömény répacukorból jön. De azt is elégeted, energia. A fogyást nem tudod meggátolni bizonyos ételekkel, ez nem így működik.

2017. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jún. 6. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 erre van az antiösztrogén testvér.
2017. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!