Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a baj? Izom szakadás?

Mi lehet a baj? Izom szakadás?

Figyelt kérdés
A haverommal együtt jártunk edzeni, és neki egy hónapja izomszakadása volt. Az orvos azt mondta mértékkel kellett volna edzenie,nem értem mit ért ez alatt... Mindig addig edzettünk amíg be nem fejeztük amit előreláttunk, az meg szerintem hülyeség hogy ha kifáradunk abbahagyjuk, akkor hol a kitartás?! Két hete fáj a vállam edzés közbe, és nem akar elmúlni sehogy se(különben street workoutozunk)és érdekes csak húzódzkodásnál, ha súlyzóval edzem a vállat nem érzek akkora erősségű fájdalmat, most nekem is izomszakadásom lesz? Nem akarom abbahagyni, nagyon megszerettem... 17/F

2017. jún. 26. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*csak a bal vállam...
2017. jún. 26. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ő megmondja, hogy mi a probléma.
2017. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az izomszakadás az úgy néz ki, hogy konkrétan úgy fáj, hogy befosol.
2017. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Izom szakadás az az amikor levállik a csontról a hús,funkció kiesés és vissza kell varni különben nem működik.
2017. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húzodckodást ne csináld túl széles fogással! Ennyi.
2017. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha szűk vagy vállszéles fogásban csinálom akkor is fáj...
2017. jún. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!