Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét vegyek? Nevet...

Milyen fehérjét vegyek? Nevet írjatok

Figyelt kérdés

Futás, saját testel edzés hez


Ja es mindig edzés utam igyam meg?


Van hozza adagolo kanál azt teljesen töltsem meg?



2017. jún. 26. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
ne vegyél!! én is futok, meg 200km-ket bringázok, meg súlyzós edzést is tartok, de nem kell a fehérje, ha be tudom vinni kajából is amennyi kell, pláne saját testes edzésnél nem terheled meg úgy az izmaidat, hogy minél gyorsabban akard regenerálni valami gyors felszívódásu tejsavó fehérje koncentrátummal. én is vettem egy időben, amúgy 30-40gramm volt egy adag, de igazából annyit lapátolsz be amennyit akarsz, bajod nem lesz tőle, max befosol :D meg nem kevés kalória amit számolni kell. De mondom, inkább kajálj csirke mellet, azt se kell túlzásba vinni, nehogy elkezd ezt a csirke rizs brokkoli reggelire ebédre vacsorára baromságot...az versenyzőknek van, akik tartani is tudják magukat hozzá, te nem fogod, hiába gondolod hogy igen. :) ez már nem tartozott a kérdéshez, csak kicsit továbbgondoltam. Szóval ne vegyél ilyen porokat szerintem.
2017. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

biotech usa-sok jók :) én most a rizsfehérjét iszom.

hát ha nagy adagoló kanalad van azt nem kell teljesen megtölteni. de ha kicsi azt igen :)

2017. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Felesleges fehérjét venned.
2017. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom mindig szilárd kajából bevinni

Azért gondoltam

2017. jún. 26. 21:52
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
első vagyok. a fehérje amúgy is csak étrend KIEGÉSZÍTŐ. egy kevés fehérjét pótol ha nem tudsz annyit enni, de szerintem a te esetedben tökmindegy, hogy 130 vagy 135 g fehérjét viszel be. annyit egyél amennyit tudsz és hagyd a fehérjét. súlyos 10ezrek a semmiért.
2017. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

MHN whey prot bírom ajánlani - 3kg 10-11 ezer forint körül van, ízre egész jó, 72%-os fehérjetartalom - árérték arányban az egyik legjobb.


Nem kötelező edzés után meginni, mivel a regenerálódás legjava az edzést követő 24-48 órás időszakban történik, nem oszt-szoroz hogy most abban az időtartamban mikor viszed be (nyilván úgy ahogy egyenletesen kell, nem másfélnapos koplalás után az egészet, de ez gondolom magától értetődő)

2017. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Jót, Isti
2017. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mhn whey, gymbeam, myprotein impact
2017. jún. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem a vaníliás Scitec Whey Professional az alap :)

Mivel nagyon édesszájú vagyok, gyakran készítek vele alacsony CH tartalmú édességéket, hogy ezzel is emeljem a fehérjebevitelem, meg ugye edzés után is szoktam inni.

2017. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Csiß ***** válasza:
37%

Tejsavót


Sándor

2017. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!