Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kigyúrt testtel könnyebb...

Kigyúrt testtel könnyebb becsajozni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2017. júl. 2. 09:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
52%

Errr én is kíváncsi vagyok:)

16/f

2017. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Átlagos testtel se volt barátnőm, most sincs.
2017. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Cortez70 ***** válasza:
77%
Mindig volt nőm, nem ettől függ. A csak a külsőségekre hajtó nőket könnyebben kapod meg, de komolyabb nőknél nem ez az elsődleges szempont.
2017. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 palilaci ***** válasza:
65%

Ha neked magabiztossagot ad es hatarozotabb lesz a kisugarzasod, akkor igen.

Ha plusz 15kg izommal is csak hebegni-habogni fogsz ha novel kell beszelni, meg papucskodsz ezert baratzonaba tesz, akkor nem.


Volt csajom sovanyan meg amikor izmosabb voltam. Szinten volt dagadtam is. Most is van, igy leepulve is.

2017. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Régebben is volt párom és most "kidolgozottabban" sem panaszkodom.

Előnynek inkább a növekedett önbizalmat hoznám fel.


Hátránynak pedig, hogy izmosabban jobban vonza a felszínes nőket az ember...


Én egy kicsit szánalmasnak tartom azokat akik CSAK azért kezdenek el edzeni, hogy felkeltsék a másik nem figyelmét... (ha előtte is reménytelen volt a helyzet, később sem fog sokat változni...)

Nem mondom, hogy ez legyen az élete értelme (nekem sem az természetesen) vagy űzze verseny szinten, hanem legyen már valami értelmes oka/célja.

2017. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Klanwarrior ***** válasza:
60%

"Külső megfog, belső megtart."

Könnyebben megy az ismerkedés, mivel a csajok is nyitottabbak egy izmos férfival, valamint az önbizalmadon is sokat javít. Ez egy olyan kombó, amivel egyéjszakás kalandot össze lehet. Az, hogy hosszútávon mennyire működik, az már egyáltalán nem a testedtől függ, a komoly kapcsolat nem arról szól.

2017. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"Kigyúrt testtel könnyebb becsajozni?"


Persze, ha a nyávogós műkörmös, házimunkát nem ismerő csaj neked az ideál, akkor igen. Ha nem, akkor pedig úgyse azt fogja nézni ki vagy-e gyúrva, hanem van-e valami a fejedben esetleg...

2017. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
A felszínes, idióta exemet könnyen összeszedtem, aki olyan csaj, azt könnyebb, igen, de normális nőt nem igazán érdekel, hogy mennyire vagy izmos.
2017. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2017. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lazy Lover ***** válasza:
13%
Ha helyes magas vagy igen ha nem akkor nem
2017. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!