Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek hogy kockahasam...

Hogyan edzek hogy kockahasam legyen? Tobbáviak lent.

Figyelt kérdés
Egy pár napja elkezdtem edzeni a hasamra de úgy érzem nem ér semmit mert másnapra izomlázam sem lesz ! 158 cm vagyok , 41 kg tényleg csak kevés zsír van a hasamon ! Mindenki azt mondja így is szép hasam van mert a felsô kockák úgy megjelentek a hasamon hogy nem tettem érte semmit ! De én szeretném ha a többi is látszana ! Mit tudnék csinálni ? Milyen módon edzek ? A válaszokat elôre is köszönöm 😊

2017. júl. 3. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem
2017. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha kockahasat szeretnél, akkor a többi testrészt is dolgozd meg, mert hülyén fog kinézni :P

Pihenőnapot leszámítva minden nap csinálj hasprést 20-30 ismétléssel, lábemelést 10-20, oldalfelülés 20-30, plank min 1 perc, és ha megvan, kis pihenő és megismétled párszor.


A hasizom a konyhában készül :D

Egyél sok fehérhúst,>> halat, csirkét, zöldséget/gyümit, rizst, 2-3 liter víz naponta és semmi cukor, zsír, mivel a lerakódott zsír eltakarja a kockákat.

Esetleg megehetsz egy banánt edzés előtt vagy valami más édesebb gyümit :P


Aludj eleget! Az izom nem az edzés közben fejlődik, hanem edzés utáni pihenéskor :P💪💪💪

2017. júl. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilyen adatokkal tényleg nagyon vékony lehetsz :O

Ezért is látszódik meg a felső 2 kockád :D

a kardiót nem ajánlom, mert így is vékony lehetsz, először tömeget kellene növelned majd szálkásítani.

2017. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!