Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnak ennyire erősek...

Hogyan tudnak ennyire erősek lenni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és sokat nézek ilyen motiváció videókat. Ott szoktam látni, olyan brutálisan erős nőket, hogy az valami iszonyat. Húzódzkodik tárcsával a derekán, fekvőzik fél kézzel, súllyal a hátán. De a teremben is szoktam látni, hogy olyan erős nők vannak, könnyedén guggol 60 kgval. 15 éves korom óta sportolok. Főleg küzdősportokat, el is értem jó eredményeket. Körülbelül 4 éve csapott meg a fitnessz hullám, de hiába edzek lelkiismeretesen, meg nem lazsálok, képtelen vagyok ilyen erőre szert tenni. Ha 40 kg-val végig tudom csinálni a guggolás szériát már boldog vagyok. Húzódzkodni egyáltalán nem tudok, a futásom is olyan, hogy nem csapnivalóan rossz, de nem is jó... Az átlag lányokhoz képest erős vagyok, de azokhoz képest akik edzenek meg iszonyat pocsék. Meg kinézetre is...úgy nézek ki mint egy lány, akinek jó a genetikája, de nem sportol. Úgy érzem elakadtam a fejlődésben és nem tudok túllendülni.

2017. júl. 4. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

több kaja, nagyobb súlyok, kevesebb kardió

26N

2017. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!