Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kura melett mehet a...

Kreatin kura melett mehet a cirtuline malate?

Figyelt kérdés

#Cratin #beduranást fokozók
2017. júl. 20. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Sőt együtt a legjobb a kreatin monohidrát, a citrulin-malát és a HMB.


A kreatin pár nap alatt telíti a szervezetet.

A citrulin malát a bevétel után rövidesen hat. Azt én kapszula formában szedem kezdés előtt és közben óránként kettőt próbáltam eleinte kétszer, aztán más alkalommal 3X és az úgy nagyon bedurrantott.


A HMB a bevétel után másfél órával hat a legnagyobb mértékben és utána kb 2 óra után csökken a felére a koncentrációja. Hosszabb (túra, edzés, terhelésnél) érdemes úgy elosztani, hogy előtte egy-kettőt, aztán egy óra múlva még egy és utána óránként egyet, a ráírt max. napi adagig (5 tabl max).

ha egyszerre beveszed, akkor hamarabb ki megy a hatása, de a rövidebb terheléshez úgy a jó az összhatás.


A tervezett terhelési idő függvényében érdemes elosztani és a végére lesz a legnagyobb a hatása, amikor a leginkább elfáradnál nélküle. Nekem így jött be.

Na meg amikor már fáradni kezdesz mehet koffein kapszula is.

2017. júl. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!