Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem növök? Mitől lehet ez?

Nem növök? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Hali!


Betegség miatt fogytam drasztikusan kevés idő alatt, drasztikusan sokat. 5-7 nap alatt 79-80 kilóról, 69-70kg-ra. A betegség után 1 hónapig lábadoztam. Utána rátértem a tömegnövelő étrendre. Napi 3x 120g csirkét, rizst és brokkolit ettem, reggelire zabkását és tömegnövelőt nyomtam be. Eltelt 1 hónap, olyan 72kg-ra mentem fel. Tehát kb 1 kiló. Nagyon keveslettem. Ezért az étrend mellett még eszem az itthoni normális ebédből is valamint sok tojást is eszem és szedem a tömegnövelőt. Eltelt 1 hónap szintén, azaz összesen 2 hónap és még mindig 72 kiló vagyok, van mikor 71.


Az edzéssel nagyon jól haladok. Ott a súlyokon látszik a fejlődés, az izmaim is jobban látszódnak, a karom is nőtt, de egyáltalán nem jött rám kiló!


190cm vagyok, elég vékonynak érzem magam így, de egyszerűen nem tudom mit csináljak. Sokan írták, NEM ESZEL ELEGET. De akárhogy számolom, akármennyit eszek, ha a kalória szükségletem 2x esét eszem se változik semmi. Azonnal átmegy rajtam a felesleg és nem raktározza a szervezetem.



2017. aug. 1. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írd le az étrendedet.
2017. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A szervezet intelligens. Lehet, hogy nincs szükséged több tápanyagra, szerintem ne izgulj. Amúgy meg azt hallottam, akkor kevésbé hízik az ember, ha rendszeresen sokat eszik, mert akkor nem kell raktározni és zsírtartalékokat felhalmozni a szervezetnek.
2017. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt az étrendet csináltam, csinálom. A táplálékkiegészítők nélkül.

2017. aug. 1. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyél több szemét kaját.
2017. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pl? Szendvicseket szoktam enni, azok olya 300-500 kalória szinten vannak. Vagy hogy érted, tömjek chipset?
2017. aug. 1. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Kaja, pihenés, edzés. Csak ezt a 3-at tudod elrontani.
2017. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen normális ütemben fejlődtél,havi 1kg.Nem akarj többet,mert az zsír lesz.De emelhetsz 300kcalt az étrendeden.Írd le,hogy mit ettél pl.tegnap.
2017. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Eleget pihenek és jól is alszom. Az edzés kifogásolhatatlan, legalábbis teljesen jól fejlődöm és hozzáértők segítségével csinálom. :D Enni meg a papírforma szerint eleget eszem.


Felkelek, 100g zabkása, natúr.


Utána 120g csirkemell, 120g rizzsel, 100g brokkolival, becsúszott egy tábla milka.


Dél felé 120g csirke, 120g rics, 100g brokkoli.


Kora délután ettem csirkepaprikást tésztával.


Késő délután szendvics: szalámi, sajt, vaj, sonka, hamburgerszósz (ebből úgy 2-3). Este 120g csirke, 120g rizs.


Van mikor nem reggelizek és csak a napi 3x120g csirke/rizs megy be. De általában így néz ki egy nap.

2017. aug. 1. 19:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy baj lenne ha picit zsírosodom. A testzsírom olyan 10-14% között lehet. Nagyon sovány vagyok.. :/
2017. aug. 1. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem kevés ez a fehérje, 360g csirke az csak 72g, ennek a duplája kéne neked.egyél meg napi 30g mogyoróvajat, meg 50g zabot plusszba, meg 140g fehérje menjen.Zsírosodni meg ne akarj, hidd el szarul fogsz kinézni. növeld hetente 150kcal-al(kb 40g zab) amíg nem indul meg egy lassú testsúly növekedés
2017. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!