Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon antiszoc dolog szerinte...

Nagyon antiszoc dolog szerintetek otthon edzeni kondi helyett? :D

Figyelt kérdés
Beszerezni a szukseges dolgokat es otthon nyomni.
2017. aug. 16. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Kit érdekel?
2017. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Nem antiszoc, a kondi sem azért van, hogy a szociális dolgaidat intézd, hanem hogy leedz.
2017. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Én alacsony vagyok, és magas a hangom. Szerettem volna haverokat, mint mindenki más, de világ életemben mindenki b__zinak nézett. Én is otthon edzek, mert tele lett a tököm ezzel a csodálatos magyar bulvártársadalommal. És inkább vagyok antiszoc, mint megalázott és magányos.
2017. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tehetné szinte mindenki egy privát kisebb terembe edzene. Csak a divatmajmok sírnának hogy nem tudnának gépeken edzeni.
2017. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én örülnék ha lenne egy külön szobám tele kondigépekkel és súlyzókkal :D én is otthon edzenék.

Nekem a teremmel az a bajom, hogy sokszor várni kell a padra, súlyra. Sokszor normálisan nem is lehet elférni

2017. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem antiszoc dolog, ha lehetne én is úgy csinálnám.
2017. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!