Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Terem nélkül hogyan érhetném...

Terem nélkül hogyan érhetném el az "álomalakot"?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehetséges?

(27 éves nő)


2017. aug. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

otthoni edzéssel is simán elérheted amit akarsz, attól függ mi az álmod..ha egy karcsú itt ott formás alakot szeretnél arra diéta mellett egy saját testsúlyos edzés is megfelelő. ha nagyon fullos akarsz lenni, legalább 2db egykezes súlyzót meg pár tárcsát kéne venned. azokkal ha elég találékony vagy/keresel a neten gyakorlatokat, mindenre tudsz edzeni és nem egy hatalmas összeg. Én is itthon edzek, mondjuk nekem minden eszközöm megvan hozzá. És majdnem ingyen szereztem őket. de ha meg kellett volna venni, abból több éves kondibérlet kijött volna szerintem (nem tudom az mennyibe kerül). Én nem szerettem volna terembe menni a nyeszlett alakommal, mert féltem hogy majd néhány majom kinéz magának (persze tudom hogy az emberek azért járnak oda jobb esetben hogy magukkal foglalkozzanak ne mással, de van kivétel)

meg nem akarom siettetve érezni magam, mert 2en várnak a gépre amit használok, vagy esetleg hogy én várjak másra. itthon bekapcsolom a zenét és nincs semmi zavaró tényező csak magamra koncentrálok. Bocsi hogy kicsit kiegészítettem a válaszomat néhány megjegyzéssel. szóval a válasz röviden: El tudod érni az álomalakot, akár saját testtel vagy egykezes súlyzókkal (nem 1kg játék súlyzókra gondolok)

2017. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha otthon is van elegendő sulyod (rúd, egykezes ami szerelhető) akkor nincs gond.
2017. aug. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Persze, hogy lehetséges. Eleinte én is otthon edzettem és rengeteget formásodtam a régi énemhez képest. Csak kreatívnak kell lenni, pl egy stabil szék, 3 másfél literes ásványvíz már jó a kezdéshez. Saját testsúlyos gyakorlatok is tökéletesek ehhez ajánlanám BBG programot, le lehet tölteni egyszerűen és heti 3 saját testsúlyos edzést ír elő, mutatja a gyakorlatokat (ezek kb 28 perces átmozgató edzések) a legfontosabb, hogy ne legyenek egyhangúak, tehát egészitsd ki ezeket valamilyen aerob/ HIIT /kardió jellegű edzéssel. Én otthon értem el a kockás hasat is, nem kellett hozzá semmi más csak kitartás :) és megfelelő étrend (ami egyáltalán nem egyenlő a koplalással)

Még esetleg annyit hozzáfűznék, hogy Rubint Réka edzős videóit szoktam végig csinálni, ha nincsen kedvem semmi máshoz és általában hatásosak és felpörgetnek, ugyhogy az is egy jó alternatíva!

2017. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!