Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el az álomalakot?

Hogy érhetném el az álomalakot?

Figyelt kérdés

Jelenleg 53 kg vagyok, 166 cm-el. Egyik ismerősöm is úgy fogyott le sokat, hogy csak almát evett, és vizet ivott, és hetente párszor aerobikhozott. (Az alsó képeken ő van.) Tudom, hogy nem egészséges. Így én is elérhetem ezt az alakot?

Kép: [link] .


2012. máj. 17. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kevésbé kínzod magad, akkor is elérheted.

Az adataidból ítélve sokat már nem kell fogynod, inkább azt tudom elképzelni, hogy erősödnöd kell, úgyhogy mozogj sokat. Azt, ha csak almán élsz, nem fogsz tudni, szóval ez így butaság lenne.

Hasonlót sikerült nekem is elérnem, pedig én 165 cm-vel 60 körülről indultam, és nem csak almán éltem!

Nem kell kínoznod magad, felesleges.

2012. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a képen látható lányok kb. hány kg-k?
2012. máj. 17. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. hány centik? :D Amíg ezt nem tudom, addig tippelni sem lehet...
2012. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg az a másik, hogy a kiló nem jelent semmit. Valaki sokkal több kilóval is lehet, hogy csinos, feszes, vékony, míg a másik kevés kiló, de nem néz ki olyan jól.

Neked sem a kilókat kellene figyelni, hanem a tükröt.

2012. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
így van a tükör a lényeg, nem a súly, súlyzós edzéssel ( nem leszel túl izmos nem kell besz*rni) meg egészséges kajával, amúgy ezekben a képekben mi nem egészséges? hogy jól néznek ki, arányosak, szépek, akinek meg az kell hogy a zsírban tocsogó amorf csajokat fogdossa abból többet talál jelenleg:D, jah olvasd el a bodybuilder.hu n az alapismereteket , és megtudod hogy csinálhatsz magadnak szép feszes alakot
2012. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!