Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány szerelt feher kenyeret...

Hány szerelt feher kenyeret szabad enni egy nap tömegelesnel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kellene, de se a rizset sem a krumplit nem szeretem. Főleg hogy nekem a kenyér ingyen van, pék vagyok, Így csirke mell- tojás kenyeret eszek csak. Hogy miért feher és miért nem fel barna, barna, vagy rozs cipó? Mert a feher finom, punkt und! :D

De nem tudom mennyi kaloria.

Zab pelyhet azt szoktam enni vagy 100gtammot mindennap,

75kilo vagyok.



2017. aug. 27. 14:36
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Te tudod, hogy neked mennyi ch kell tömegeléskor, beleszámolva a zabot is. Mindenkinek más lehet a mennyiseg,neked kell kitapasztalni.
2017. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pék vagy, tehát te tudod legjobban, mi van a fehér kenyérben, számold ki a kalóriát. De neten is van fent adat, kb. értéknek megfelel. És egyél, amennyi belefér a kalóriába. Amúgy nem csak rizs és krumpli létezik. Ott az édesburgonya, én pl. nem tudom megunni. De lehet enni kölest, quinoát, bulgurt, teljes kiőrlésű tésztát is. A zabkását sósan is el lehet készíteni, akkor az is mehet köretnek is.
2017. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!