Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok...

Milyen edzéstervet ajánlotok egy "visszatérőnek"?

Figyelt kérdés
2017 januárjától-júniusig edzettem heti rendszerességgel, nyáron abbahagytam, mivel tini vagyok és a nyaram is elég sűrű volt, most újra elkezdeném (szeptembertől). Milyen edzéstervet ajánlotok? Cél az izomnövelés. 65kg, 178cm. Kérem, hogy tényleg a profik írjanak.

2017. szept. 2. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom a "szilveszteri fogadalom edzésterv 4000"-t...


Nyilván bármelyik kezdő edzéstervet csinálhatod. Nem kell ennyire túlgondolni. 3 x teljes test / hét.

2017. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem volt akkora sportmúltad ezek alapján, hogy ez különösebben számítson, és a kihagyás sem akkora, hogy túl sokat ess vissza, és mondjuk egy heti 6 edzéses időszakot heti 3-ról építs fel újra. Én a helyedben ugyanazt csinálnám, amit eddig, csak kisebb súllyal, amennyivel épp bírom. Aztán havonta-kéthetente növelném a súlyt, utána meg nagyobb időközönként valamivel.
2017. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!