Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Voltatok már így?

Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Emelt szintű érettségit szeretnék tenni, ezért el kell kezdenem edzeni rá, vagyis elsősorban most volt: gyűrűn való húzódzkodás lendületből, kötélmászás láb nélkül, húzódzkodás. A legelső óra után nagy izomlázam lett, ami nem csoda, mert már egy ideje nem is nyomtam ezeket, tehát igazából vártam is, viszont a vállam külső részén maradt még belőle (pedig már 5 napja volt), viszont a többi részem már nem izomlázas. Viszont most nagyon hátráltat, mert nem tudok húzódzkodni, még a gyűrűn sem, pedig ott lendületből áll a fele. Amikor felmegyek és húzódzkodnék, egyszerűen nem bírom magam felhúzni még félig sem. Ezt a vállam külső része gátolja, amit korábban említettem, bár nem tudom, hogy hogyan. Érzem, hogy mindenhol bírnám egyébként, de ez a rész nem engedi. Olyan érzésem van, mintha el lennék fáradva azon a részen, holott már egyáltalán nem vagyok. Szerintetek mi lehet ez, és, ha tudjátok, akkor tudnátok írni valamit, hogy mit kellene tennem?

2017. szept. 13. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szétcsaptad magad elsőre. Pihenj. Egy nap, egy gyakorlat.
2017. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy egyáltalán nem bírom most felhúzni magam sehol. Én is gondoltam rá, hogy mondjuk csak gyűrű, mert ugye írtam is, hogy az félig lendület, tehát egyszerűbb sokkal. De konkrétan még csak megindítani sem tudom felfele magam. Mintha most kezdeném az egészet, vagy nem tudom. :/
2017. szept. 13. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom van tanárod, aki segíthet, tehát őt is érdemes megkérdezni.
2017. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!