Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak itt vegetáriánus vagy...

Vannak itt vegetáriánus vagy vegán testépítők?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes ez! Nem esznek húst mert nem. De cuccot használnak, nem is tudom mi a rosszabb!

Elvből nem esznek húst?

2017. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első, sok hobbi testépítő nem cuccol. A cuccolásnak semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki eszik-e húst. A húst nem evésnek pedig millió oka lehet, de ha ez érdekel, írj ki saját kérdést, nem mintha nem kérdeztél volna meg már milliószor.


Nem vagyok vega testépítő, de némi tudásom akad (a veganizmus terén kevesebb). Mit akarsz tudni, kérdező?

Az étkezéssel nincs semmi gond, kalóriatöbblet és megfelelő fehérje- s egyéb tápanyagbevitel ugyanúgy összehozható vega és vegán étrenden is (vegánoknak szedniük kell B12-t, de úgyis szinte minden testépítő szed kiegészítőt, ezzel nincs gond).

2017. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt is van, de szerintem inkább yt-on nézz körül!
2017. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!